Jak si mě našlo „Ťukání“ – E.F.T. (Techniky emoční svobody)

Jak si mě našlo „Ťukání“ – E.F.T. (Techniky emoční svobody)

Ano čtete správně – E.F.T. si našlo a vybralo mě. Tato technika mi byla souzena. Byl ten správný čas a tak jsme se potkali. Tento příběh ale začíná z úplně jiného konce.

Od Shambally 1024 k E.F.T.

Potkali jsme se, když jsem hledala učitele, který by mě zasvětil do energie Shamballa 1024, prošla jsem asi 20 českých i zahraničních stránek a pořád nebyla spokojená. Až jsem objevila svojí budoucí učitelku a na jejích stránkách jsem i poprvé narazila na tenkrát nic neříkající písmenka EFT.

Ale tato písmenka mi nedala spát. Cítila jsem takový vnitřní tah. A najednou “náhodou“ jsem začala narážet na stránky věnované E.F.T a videa na utube. Až jsem se rozhodla jednoho dne cíleně „zagooglit“.

Trochu legrační, ne?

Technika vypadala trochu legračně (ťukání na určité body na obličeji), ale po pečlivém prostudování teorie jsem cítila, že tohle prostě bude fungovat. Následovalo zhlédnutí pár videí na utube a pak hlavně praktické „ťukání“ podle videí. Pamatuji si pocit před prvním „ ťukáním“, to totiž nastoupil i strach z neznámého a vnitřní kritik, který říkal, jestli si tím třeba neublížím…Dala jsem ale na vnitřní pocit a zkusila to….

Jak jsem se proťukala k příjemnému příjmu

A nelitovala jsem. Tou dobou jsem řešila nejvíce finance, tak jsem začala od videí zaměřených na peníze, hojnost a naše bloky ohledně těchto témat. Nejen, že jsem se okamžitě po „ odťukání“ cítila odlehčena a s čistou hlavou, optimisticky naladěná a cítila úlevu ve fyzickém těle, ale i v následujících měsících se moje situace začala výrazně lepšit. Každý měsíc mi přišel nějaký nečekaný příjem a za 6 měsíců se dokonce můj příjem zvětšil 2x.

Co se mi na E.F.T. líbilo nejvíce, bylo to, že je to pomůcka vždy po ruce, člověk si může vždy pomoci rychle sám a výsledek se dostavuje okamžitě a je trvalý.

Chtěla jsem se dozvědět více

E.F.T. se stalo mojí velkou vášní , začala jsem jej studovat více do hloubky a rozhodla se udělat si kurz. Našla jsem kurz v Londýně. Když jsem si četla portfolio kurzu, lákalo mě udělat si nejen uživatelský stupeň, ale i tzv. „ Practitioner“ , to bych mohla tuto techniku používat i s klienty. Přišlo mi, že by to do mojí praxe s energetickým ošetřováním náramně zapadalo. Ale jak už jsem psala, tou dobou jsem měla hloubš do kapsy….

Stal se zázrak

Během této doby jsem na utube narazila na video týkající se zázraků. Bylo to jen obecné „ ťukání“ na téma umožňování zázraků v životě. Tak jsem ho jen tak z legrace zkusila. A zázrak přišel….

Psala jsem svému budoucímu učiteli E.F.T., že bych si ráda udělala uživatelský kurz. Tenkrát mi obratem zaslal dotazník na téma co už ohledně E.F.T. vím a co od kurzu očekávám. Když jsem dotazník vyplnila a odeslala, do minuty přišla odpověď, že uživatelský stupeň by byl pro mě málo a že by mi doporučil udělat oba najednou.

Bylo mi trochu trapně, ale holt jsem mu odepsala, že bych ráda, ale že jsem se sotva přistěhovala do cizí země a že teprve věci jako práce se usazují a že na to momentálně bohužel nemám. Do další minuty mi přišel email, že to nevadí, že rád mi cenu druhého kurzu rozdělí do splátek. A tak se ze mě stal rovnou E.F.T. Practitioner 😉.

Tohle vše se událo cca 2 měsíce od mého prvního kontaktu s E.F.T. a moje nadšení z E.F.T.  se ještě znásobilo. Proto říkám, že E.F.T. si našlo mě. Pomohlo mi posunout můj život mílovými kroky. Ráda toto poznání a nadšení sdílím se světem.

Trocha teorie nikoho nezabije….

  • E.F.T. v sobě spojuje nejmodernější poznatky psychologie a starodávnou akupresuru. EFT je meridiánová terapie, ale nepoužívají se zde jehly, ale příslušné body se stimulují poklepem.
  • E.F.T léčí tělo i mysl, kombinuje fyzické působení – poklep na konce meridiánových drah a mentální zaměření přímo na bolest nebo problém.

brain waves

Kde E.F.T. pomáhá:

  • Uvolnění stresu, deprese, nespavosti
  • Alergie, různých nemocí, fyzické bolesti
  • Strach, závislosti, fobie, trauma
  • Zhmotňování našich přání
  • Změna našich podvědomých přesvědčení a programů
  • Vyrovnání se ztrátou milované osoby, zármutkem a dalšími emocemi
  • Pokud se cítíte „ zaseknutí na jakékoli úrovni“
  • Redukce váhy

 Co o E.F.T. říkají odborníci:

„Za celé období mé padesátileté praxe v oblasti psychiatrie se EFT prokázalo jako jedna z nejefektivnějších technik, které jsem měl možnost použít. Často EFT používám se svými klienty, a to s opravdu vynikajícími výsledky.“

Dr. Henry Altenberg, psychiatr, Rochester, New Hampshire, USA

 „Jednoho dne se medicínská profese probudí a uvědomí si, že nevyřešené emocionální problémy jsou hlavní příčinou 85 % všech nemocí. Od té chvíle bude metoda EFT jedním ze základních léčebných nástrojů, jak je již nyní pro mne.“

Dr. Eric B. Robins M.D., praktický lékař

 „EFT – efektivní řešení pro dosažení zdravého a kvalitního života. Pomáhá často i tam, kde vše ostatní selhalo.“

Gary Creig, tvůrce a zakladatel EFT

Pokud se cítíte těmito písmenky  přitahováni stejně jako já tehdy, tak tato technika je pro vás právě v tento čas ta pravá!

Více o ní píši ve svém eBooku „Cesta k harmonickému životu“ 10 tipů, které zaručeně zlepší váš život.

Ebook si můžete stáhnout zde: http://lucie-rimona.cz/e-book-zdarma/

Pokud trpíte stresem, tak právě pro vás jsem napsala eBook „Jak zvládat každodenní stres s EFT“. Na eBook se dostanete zde: http://lucie-rimona.cz/jak-zvladat-stres-s-eft/

Přeji vám krásné dny!

S láskou

Lucie

 

 

 

 

Save

Save

Lucie Rimona
Životem mě provází dar vnímat souvislosti mezi duchovními zákony a každodenním praktickým životem, díky tomu vedu lidi na cestě k nalezení a vyřešení příčiny jejich problémů, tak aby mohli žít život, po kterém touží. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.