Můj příběh

\"Díky svému daru vnímat souvislosti mezi duchovními zákony a každodenním praktickým životem pomáhám lidem nalézt a vyřešit příčinu jejich problémů, tak aby mohli žít život, po kterém touží. \"

Dnes žiji život, ve kterém jsem v harmonii sama se sebou a i se svým okolím. Cítím se plná energie, zdravá, napojená na proud života.  Za poslední roky jsem zažila vyléčení vztahů, o kterých jsem si myslela, že nikdy nebudou fungovat, dělám práci, která mě naplňuje a ve které jsem našla své životní poslání. Věnuji se léčitelství, které je mojí velkou vášní a provozuji je s láskou a péčí.

ALE VŽDYCKY TO TAKHLE KRÁSNĚ V MÉM ŽIVOTĚ NEVYPADALO

Věřím, že léčitelství mám v genech. Děda mě vždy brával na sběr bylinek, míchal léčivé mastičky a učil mě i co, je to telepatická komunikace. Obecně mám v mých obou rodových liniích hodně jasnovidných předků a předků léčitelů.

Zároveň věřím, že se člověk do určitých rodů nerodí náhodou a že jsem se právě takto narodila, abych zde rozvíjela jeden z hlavních talentů a darů své duše.

Moje dětství bylo plné krásných zážitků z jiných světů. Již od malinka jsem totiž vnímala svůj velký dar vidět, co ostatní lidé nevidí a cítit, co ostatní prožívají. Měla jsem dar číst mezi řádky a slyšet nevyřčené. Často jsem věděla, co se přesně stane, měla „ neviditelné kamarády“ nebo cítila, že mi někdo lže.

Pravda, nepřišla jsem si úplně nejnormálnější. Tento úžasný dar a tato citlivost sebou totiž nesla i jednu nevýhodu a tou bylo problematické soužití se striktně racionálním okolím. Toto byla první překážka, kterou jsem na své cestě k léčitelství musela překonat. Když se zpětně ohlédnu kromě velkého množství zajmavých zážitků, považuji svoje dětství i dospívání za velmi traumatické.

Celou tuto dobu mě provázela láska k bylinkám, přírodě a i přírodním způsobům léčby. Už ve 13 letech,  ve chvíli, kdy mi maminka  nabízela paralen, když jsem byla nemocná, jsem odmítla  a šla si udělat radši česnečku, nebo výluh z cibule, citrónu a medu.

I přes prostředí, kde jsem vyrůstala jsem se stále byla schopna držet svojí cesty - v 16 letech jsem dostala první ošetření energií reiki a začala číst knihy o buddhismu, hinduismu, čakrách a meditacích. V tomto věku jsem i zkusila první meditaci.

 Nakonec jsem to neustála

Bohužel jsem to nakonec v určitém období neustála a zapomněla na to, kdo jsem a co bych tady ráda dělala....Ztratila jsem víru. Jak v sebe sama, tak i v něco vyššího.....

Pak přišla nemoc

Toto období vyústilo hlubokou osobní krizí, kdy mi po 9 měsících, kdy si se mnou doktoři nevěděli rady, bylo diagnostikováno astma. Byla jsem fyzicky i psychicky vyhořelá, stejně jako moje manželství. I moje práce učitelky, kterou jsem milovala, nebyla už co dříve. Bylo mi 27 a měla jsem příznaky syndromu vyhoření. Měla jsem pocit, že snad umřu zaživa.

Jak se vše začalo měnit k lepšímu

Jednoho dne, když jsem zase ležela doma s dýchacími problémy, tak jsem si řekla : „DOST! UŽ STAČILO! TAKHLE JSEM SI SVŮJ ŽIVOT NIKDY NEPŘEDSTAVOVALA! TAKHLE BY TO NEMĚLO BÝT!" A cestou od doktora jsem zamířila hned do knihkupectví a v mém košíku skončily tyto knihy: Rhonda Byrne: Tajemství , Luise Hay: Miluj svůj život, Josef Staněk a Jana Brzobohatá: Duchovní příčiny nemocí.

A začalo svítat: „ Aha, tak já si můžu za svoje problémy a nemoci sama“ „Aha, sama jsem je vytvořila“ „ Aha, ale super zpráva, že když jsem je sama vytvořila, můžu zase zařídit, abych je vyléčila. Můžu  místo nich vytvořit ve svém životě věci, které se mi líbí, získat zase zpět harmonii, spokojenost a štěstí."

Začala jsem opět systematicky meditovat. Asi po půl roce, jsem narazila na problémy, u kterých jsem věděla, že jsou moc velké na to, abych si s nimi poradila sama a rozhodla jsem se vyhledat pomoc. Zlomové zde byly 2 věci – přijetí zodpovědnosti za to, co se mi v životě děje a rozhodnutí na sobě systematicky pracovat.

Proto jsem v následujících letech prošla: rodinnými systematickými konstelacemi, kineziologií, regresí, prací se stínovým já, šamanskými technikami a prací s vnitřní systematikou, meditačními semináři zaměřenými na „pravé JÁ“, tantra jógou pro ženy.

Spojení s tím, kdo doopravdy jsem

Asi půl roku od toho, kdy jsem započala systematickou práci na sobě, mi opět začalo v mém pravém já „svítat“ a přitáhla mě práce s energiemi. Dostala jsem zasvěcení do I. stupně Reiki, to se psal rok 2010. Postupně jsem se stala mistrem Reiki a také si osvojila další energetické systémy jako např. Ra-Sheeba a Léčení Atlantských mistrů.

Hned od počátku jsem v sobě cítila velkou touhu harmonizovat ostatní lidi, ale věděla jsem, že nejdříve musím uzdravit a přivést k harmonii svůj vlastní život, potom můžu pomáhat ostatním. Z práce s energiemi se stala moje velká vášeň, zažívala jsem krásné pocity při harmonizaci ostatních a ještě více mě těšili zpětné vazby, když se tyto harmonizace projevily mým klientům v jejich běžném a praktickém životě.

Zlomové stěhování

Dalším zlomovým a osudovým okamžikem v mém životě bylo přestěhování do Velké Británie. Tou dobou jsem již za sebou měla dlouhou cestu a techniky, které sem zde objevila, byly jak třešničky na dortu. Vše mi začalo dávat velký smysl a věděla jsem, že vše čím jsem do té doby prošla, mě připravovalo na to "pravé ořechové".

Tyto techniky si nejvíce získaly mé srdce a vykrystalizovaly do služeb, které nabízím klientům. Jsou to metody pro harmonizaci těla, mysli, emocí, duše a života vůbec. Metody, které pomáhají transformaci na planetě Zemi a výrazně zvyšují vibrace: energie Shamballa 1024, léčení ve stavu théta (ThetaHealing®), metoda Access Bars®. Zároveň tyto služby doplňuji o možnost  podpory zdraví bylinkami, založenými na tradiční čínské a tibetské medicíně.

Veškeré metody, které používám s klienty, jsem nejdříve vyzkoušela na sobě a jsou i mými každodenními pomocníky v udržení harmonie v mém životě. Tyto metody si získaly mou přízeň pro jejich jednoduchost, jemnost a velký respekt k osobě klienta a trvalý efekt.

Ráda se s Vámi podělím o své zkušenosti a poznatky z této cesty, která byla plná zvratů, vzestupů a pádu, slepých uliček, ale nakonec vedla k nastolení harmonie v mém životě. Ať už zažíváte hlubokou osobní krizi, nebo Vám jen nějaká část života nefunguje, nebo Vás nějaký problém vyvádí z rovnováhy, ráda Vám nyní nabídnu pomocnou ruku a bezpečně provedu po Vaší cestě za životem, po kterém toužíte.