Žena a emoce patří k sobě! Jak být emočně svobodná?

Nedávno jsem zaznamenala nový postřeh ohledně emocí a nešlo si ho nechat pro sebe….

Poslední měsíc mám o zábavu postaráno. Přestěhovala jsegarden-1020507_640m se z Londýna do západní Anglie, což si nemůžu vynachválit. Velmi rychle jsem zapadla do místního pomalejšího rytmu, potkala velmi otevřené lidi a užívám si více života, který je v souladu s mojí duší.

Zároveň vnímám, že jsem přešla z „jangového“ Londýna, kde je vše rychlé a přímočaré a ambiciózní do „jinového“ venkova, kde je vše pomalé a je zde snazší se spojit s energií matky Země. Vše bez ambicí, stačí jen být.

Tohle vše mi přineslo i velké změny vnitřní. Kromě změny prostředí vnímám i další faktor. Nyní totiž bydlím asi 50 mil vzdušnou čarou od srdeční čakry Země.

A nejenže, bydlím tak blízko, ale i pracuji s půdou dokonce ještě blíže. Zapojila jsem se do jednoho permakulturního projektu, který je zhmotněním mého velkého přání posledních let. Velmi mě láká totiž kombinace léčitelství a soběstačného a ekologického bytí v souladu s matkou Zemí.

nature-670025_640

Moje dny začaly být jak na houpačce……..

Celý červenec a i začátek srpna byly moje dny jak na houpačce. Buďto v naprostém napojení na ZDROJ a SAMOTNÉ BYTÍ a v úplné DŮVĚŘE, že vše je přesně tak jak má být. Nebo plné strachů, které na mě po dlouhé době vykoukly najednou odkudsi z hloubi mého srdce za doprovodu silných emocí a i pláče.

Možná to bylo tak silné v kombinaci spojení se více s  jinovou energií ve mně. Ale velký dík patří rozhodně matce Zemi a její srdeční čakře, která si přeje, aby moje srdeční čakra nechala jít to, co jí již doopravdy neslouží.

No a jak jsem si s tím vším poradila?

Co bych to byla, za EFT praktika, kdybych se to okamžitě nesnažila „oťukat“ ;).Ale povím vám, já mohla „ťukat“ jak o život a ono to nepomáhalo.

(Pokud se chcete dozvědět o této technice více, na mých stránkách je manuál EFT ke stažení ZDARMA….klikněte zde…..)

Ještě vám prozradím, že se jednalo o strachy a emoce v oblasti partnerství. Naštěstí partner se ničeho nezalekl a nebál se ke mně přiblížit i přes moje silné emoce a pláč. A tak jsem to ze sebe začala sypat…..Všechny ty pocity, emoce a strachy, které jsem v sobě najednou objevila.

girl-690327_640

Někdy totiž než všechny terapie světa nejvíce pomůže otevřená komunikace, otevřenost a dovolení si být zranitelný/á. Sdílet se se vším všudy, tak jak je člověk doopravdy.

A okamžitě se mi ulevilo. A došla mi jedna velká věc. Už jsem pár článků na toto téma četla, ale v tu chvíli konečně došlo k pořádnému zvnitřnění. Někdy totiž než všechny terapie světa nejvíce pomůže otevřená komunikace, otevřenost a dovolení si být zranitelný/á. Sdílet se se vším všudy, tak jak je člověk doopravdy.

Na konci hovoru se emoce rozplynuly jak pára, chtěly totiž jenom být vyjádřeny. Stejně tak s pocity. Díky sdílení jsem dostala pohled i z jiné strany a přišla na to, že realita je úplně jiná než jsem jí v oněch dnech žila. A strachy byly založené na minulých situacích a vůbec nesouvisely s tím, co se děje nyní.

heart-1045210_1280

Na konci hovoru jsem cítila, že je po „problému“. Ano, byla jsem si ještě vědoma, že určitá minulost potřebuje léčení, ale pozbyla jsem nutkavé touhy si toto zranění okamžitě „odoperovat“, věděla jsem, že je jen potřeba s ním být, být si ho vědoma. Tyto emoce totiž nepotřebovaly okamžité léčení, ale potřebovaly vyjádření a přijetí z mé strany.

Proto s láskou a sebe-láskou komunikujte a přeju Vám hodně štěstí v rozlišení, kdy je nutné něco léčit a tím, kdy stačí jen mezilidsky komunikovat.

S láskou

Lucie

 

PS.: Pokud by vás zajímalo, jak zvládat každodenní stres s EFT klikněte zde…..

 

Save

Save

Save

Save

Lucie Rimona
Životem mě provází dar vnímat souvislosti mezi duchovními zákony a každodenním praktickým životem, díky tomu vedu lidi na cestě k nalezení a vyřešení příčiny jejich problémů, tak aby mohli žít život, po kterém touží. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.