O Evolučním Světle

Tenhle příběh Evolučního světla se pro mě začal psát před více než čtyřmi lety. Bylo ráno a probudila jsem se jako každý den na malinkém domečku v západní Anglii. Přesto to nebylo ráno jako každé jiné, probudila jsem se totiž s jedním z mých životních samovolných  prozření. 

Pro prozření v angličtině mají asi přesnější výraz „awakening“ , česky by se dalo říct i probuzení. Jsou to momenty kvantového skoku, kdy vám prostě něco dojde, otevře, pochopíte další zákonitost univerza, odkryje se další vrstva iluze. 

Nebyl to takovýto první zážitek. Do té doby jsem podobné stavy prožila víckrát a přesto tenhle zážitek/zjištění byl velmi specifický. Dodnes jsem o něm mluvila jen s pár lidmi, ale většinou jsem měla pocit, že mě nemůžou slyšet a dlouhou dobu jsem čekala na to, abych ho mohla sdílet a dnes mi přišlo od mého vedení, že je ten správný čas…

Myslím, že to bylo leden 2017, kdy jsem se probudila s pocitem, že je sice fajn, že mé DNA bylo aktivováno já se probouzím, více vstupuji do své síly a otevírají se mi psychická centra, ale něco tady pořád energeticky nehraje. 

Měla jsem pocit, že je skvělé, že vidím za tzv. iluzi metrixu, za to, co tu je pravé a co není a že vidím, jak ten systém zde je nastavený a že je velmi daleko od přirozenosti a původního božského metrixu, který byl pro Zemi zamýšlen. Akorát jsem i zároveň uviděla, že byť si myslím, že dělám neustále kroky, abych toho nebyla součástí a byla co nejvíce v přirozeném a božském metrixu, tak pořád jsem energeticky propojena do toho falešného.  

Fyzicky to byl pocit, jak když mám vzadu na hlavě nad krkem zásuvku a jsem zapojená kabelem/ energetickým vláknem tak kam vůbec napojená být nechci. Tady mi přijde důležité podotknout, že jsem doteď neviděla film Metrix, ale lidé se kterými jsem tento svůj zážitek sdílela, mi říkali, že o tohle přesně ve filmu jde…no tak jsem nabyla dojmu, že ten film zas tak sci fi nebude….

Musím říct, že tohle zjištění mě na jednu stranu vyděsilo, na druhou stranu jsem si říkala: „Uvinerzum, prosím ukaž mi cestu, jak se odpojit.“ Měla jsem pocit, že to není náhoda, že tahle informace ke mně přišla a že na každou „ nemoc“ v univerzu musí být lék a že vše má řešení. Trochu mě to trápilo, ale i jsem to nechala s důvěrou plynout. Jen jsem se ptala Univerza…“Jak se můžu odpojit?“ „Jak se můžu odpojit?“ 

Nakonec to  netrvalo dlouho a univerzum mi řešení poslalo….

Za pár dní za to jsem potkala Dianu. Měla jsem pocit, že naproti mně stojí anděl a cítila, že naše setkání je naplánované eony. To jsem ještě netušila, že za pár hodin, velmi nesměle vyndá z tašky letáček a vizitku a na ní bude „Vystupte z Metrixu.“ Ze setkání jsem dorazila domů a strávila zbytek večera tím, že jsem pročítala její web. 

Začala mi svítat naděje, protože tam psala přesně o všem, co jsem si myslela, a co se mi během pár předchozích dní přemlelo hlavou. A říkala jsem si, že musí být možné, jen přijít na to jak. Měla jsem pocit, že musí být možné doopravdy i energeticky z tohoto odstoupit.

Okamžitě jsem ji zpět kontaktovala a začala s ní transformační práci, ve které pokračuji dodnes a efekt a míru vlastní svobody si nemůžu vynachválit. Začala jsem s ní procesem Uvolnění karmy, Odstoupení od Metrixu, ale i léčení témat jako je Hojnost a Léčení Předků a Propojení s mojí planetou duše.

V podstatě pracuje s tzv. Evolučním světlem, které je světelnou strukturou, která byla ukotvena na Zemi a má sloužit k vzestupu lidstva, má zde být jako pomoc k navýšení vibrací a navrácení se k božskému Metrixu. Je to energie Kristovského vědomí, se kterým je teď potřeba se propojit.

Diana s ním pracuje a poskytuje různé transformace, ale i tzv. přenosy světla, kdy můžete tuto energii použít pro vyčištění vlastních blokád a podporu svých manifestací. Některé z přenosů jsou zdarma, jiné zpoplatněné.

Pokud byste chtěli vše nejdříve jen vyzkoušet  a zúčastnit se Přenosu Světla během Beltainu, který je zrovna za pár dní zdarma můžete ZDE

Nedávno jsem její stránku přeložila do češtiny. Pokud vás tento příběh zaujal a dočetli jste až sem, tak bych doporučila přejít rovnou na její stránku: https://www.dianajaritz.com/czech/

Pokud byste k čemukoli měli dotazy, velmi ráda vám je zodpovím emailem, nebo během konzultace.

S láskou sdílela

Lucie Rimona

Lucie Rimona
Životem mě provází dar vnímat souvislosti mezi duchovními zákony a každodenním praktickým životem, díky tomu vedu lidi na cestě k nalezení a vyřešení příčiny jejich problémů, tak aby mohli žít život, po kterém touží. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.