TOP kniha mého léta

Moje poslední roky byly hodně ve znamení „služby“ druhým a vědomí na planetě Zemi a najednou se přihlásily o pozornost oblasti mého života, které jsem zanedbávala, nebo jsem i na ně zapomněla.

Navíc si mé tělo jasnými signály řeklo o více odpočinku, a tak jsem se rozhodla toto léto více odpočívat. Jak to už tak bývá, tak vždy nejvíce inspirace přichází v moment, kdy vytvoříte prostor a nic neděláte a prostě jenom jste :).

Ve chvíli, kdy se mi vytvořil nový prostor, jsem si vzpomněla na to, jak jsem vždy ráda četla a jak moc miluji knihy.

Proto bych vás postupně ráda inspirovala knihami, které jsem během léta přečetla. Dostaly se ke mně různými způsoby, vždy skrze určitá znamení a byť se můžou zdát velmi rozličné, mají jedno společné a to, že jsou /ty knihy i autoři/ krásně napojené na energie Stvořitele.

A dnes bych ráda začala mojí TOP knihou a hlavně TOP objevem autora.

Anthony William

Léčivá síla ovoce a zeleniny

K této knize jsem přišla hodně zajímavým způsobem. Moc často nechodím do obchodního centra, ale chtěla jsem si pořídit tenisky na běhání, tak přece jenom vzhledem k možnostem většího výběru to vyhrálo OC.

Nákup tenisek byl poměrně rychlý, ale najednou jsem měla pocit, že mám jít do knihkupectví. Ještě mi hlavou proběhlo: „Vždyť si, ale žádnou knihu nechceš kupovat.“ Znám ale dobře tenhle druh pocitu, který jemný, ale zároveň není zanedbatelný, že hlavu mám nechat ať si říká, co chce a následovat, co vnímám.

Když jsem vešla do knihkupectví, byla jsem vedena k regálu a najednou moje oči padly na tuto knihu: „Léčivá síla ovoce a zeleniny“ od Anthony Williama. Nikdy jsem o ní ani o autorovi neslyšela, ale už jsem si byla jistá, že ani do ní nemám koukat a prostě ji vzít, že jsem vedená k tomu, abych ji měla.

Když jsem ji doma otevřela začala číst, byla jsem překvapená jaký poklad jsem to sehnala. Anthony William je medicínské médium a je napojený na energii Stvořitele. Chanelluje informace, které jsou tak 10 let před vědou a teprve se na ně „oficiálně“ přijde.

Jak jsem knihu postupně četla, hodně mi věci do sebe začaly zapadat.

Hodně mluví o tom, že spousta „novodobých, nevysvětlitelných“ diagnóz, nebo problémů, které jsou označovány jako autoimunitní, které lékařská věda vždy označí nějakým jménem, ale pořádně ani nezná příčinu, jsou způsobeny zátěžemi v těle.

Hlavně těžkými kovy, DDT, závislostí na adrenalinu, virovou explozí / varianty hermetického viru/, radiací. V knize zmiňuje třeba: Hashimotovu nemoc, lupus, fibromyalgie, syndrom polycystických vaječníků, problémy s plodností.

K jejich řešení nabízí různé možnosti detoxikace, je velkým příznivcem řapíkatého celeru, rostlinné stravy a odstranění zdrojů zatížení, jako např. předělání amalgámových výplní a jedení místní organické zeleniny a ovoce. Obecně nápomocné potraviny nazývá „svatou čtveřicí“ a jsou to: ovoce, zelenina, bylinky a koření, potraviny z volné přírody.

V knize i krásně popisuje, které druhy jsou doopravdy lékem a jak nám pomáhají, jak na duchovní, fyzické, ale i emoční rovině. Ke každému druhu, je vždy přidán recept.

Tak např. mě nejvíce zaujalo hroznové víno…. a vědomě jsem ho přes léto více jedla.

Hroznové víno popisuje tak, že na emoční rovině pomáhá, když se cítíte emočně zlomení, zlepšuje náladu, navozuje optimistický, radostný pohled na život.

Na duchovní rovině víno doporučuje, pokud se cítíte osamělí – v životě málo komunikujete s ostatními, potýkáte se s plachostí a toužíte patřit do skupiny lidí, kteří vás přijímají. Jak hrozny tvoří shluky, tak jednotlivé bobulky jsou propojeny, jak na fyzické, tak metafyzické rovině. Přitahuje to pak ty pravé lidi pro vás, kteří i mají schopnost vám ukázat ten pravý domov. Musím říct, že tohle se u mě moc krásně a velmi rychle vymanifestovalo do fyzické roviny.

Kromě této knihy je autorem:

Detox jako cesta ke zdraví

Štítná žláza a její léčba

Šťáva z řapíkatého celeru

Játra a jejich léčba.

Už se moc těším, až postupně skončí v mé knihovně :).

Lucie Rimona
Životem mě provází dar vnímat souvislosti mezi duchovními zákony a každodenním praktickým životem, díky tomu vedu lidi na cestě k nalezení a vyřešení příčiny jejich problémů, tak aby mohli žít život, po kterém touží. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.