Thétu může dělat každý, opravdu!

Přirozené obavy

“Mně přece théta nemůže jít, nejsem vyjímečný a nemám schopnost léčit.” To je obava číslo jedna, kterou slýchám od potenciálních účastníků kurzů léčení ve stavu théta. A často ji ještě slýchávám první den na základním kurzu théty.

Je to přirozená obava, se kterou přichází skoro každý. Naštěstí se vždy rychle rozplyne s první zkušeností se vstoupením do stavu théta.

Ve chvíli, kdy vstoupíme do mozkové vlnové délky théta, jsme schopni se spojit s energií Stvoření a skrze ni udělat léčení na sobě, nebo na ostatních a jsme schopni změnit téměř každou situaci ( kromě situací, které jsou součástí božského načasování). Na energii Stvoření jsme napojeni neustále a přirozeně, ale skrze thétu se můžeme naučit s ní vědomě pracovat.

A opravdu s ní pracovat může každý, není potřeba na to speciální dar, stačí býti člověkem. Kdysi dávno jsme již takto fungovali a je naše rodné právo využívat napojení na energii Stvoření a díky vlastní mysli ji směřovat pro naše nejvyšší dobro a i dobro celku.

Théta nemůže ublížit. Ve chvíli, kdy jsme napojeni na energii Stvoření se nacházíme v prostoru bezpodmínečné lásky bez posuzování a v energii PRAVDY, proto také thétu nelze zneužít.

Pokud člověk sám pracuje s thétou a nebo je na něm pracováno, je to vnímáno jako pocit velkého klidu a i soucitu. Čím více člověk s touto energií pracuje, tak se i tyto kvality odráží do jeho každodenního života, protože se stanou jeho součástí, uvnitřní si je a pak se následně zrcadlí do jeho vnějšího světa.

Další obavou bývá, že člověk nic “neuvidí”, nebo nedostane informaci.  Tato obava se také velmi rychle rozpouští během prvního cvičení, které se provádí na základním kurzu théty.

Naše psychická centra nejsou pouze 3. oko

Ve chvíli, kdy jsme v thétě se i více otevírají naše psychické schopnosti. Většinou i studentům uleví  informace, že pro práci s thétou nepoužíváme jenom třetí oko. Pro většinu to je  nová informace. Mezi naše psychická centra totiž patří i  solar plexus a korunní čakra.  Můžeme mít dominantní jiné centrum, než centrum jasnovidění a je to tak v pořádku.

Pokud používáme solar plexus, tak hlavně cítíme, co druhý prožívá. Pokud máme krásně otevřenou korunu, tak dostáváme informace a prostě VÍME :). Nejčastěji používáme kombinaci všech center s tím, že jedno máme výjimečně rozvinuté. A tato kombinace zaručuje naši schopnost pracovat s thétou a provádět léčení.

Praxe dělá mistra

Na základním kurzu člověk dostane návod “jak na to”. Jak vstoupit do mozkové vlnové délky théta a jak s ní pracovat. Naučí se i základní techniky – čtení v těle, napojování na průvodce, čtení budoucnosti, zhmotňování. Potom je však na každém kolik věnuje praxi. Čím více člověk s thétou pracuje, tak pak i jeho spchopnost vidět v auře a v lidském těle roste. A také jeho kanál “nahoru” se čistí a dostává jasnější informace. Skrze toto napojení začne získávat více a více informací od Stvořitele, jakými různými způsoby lze s thétou pracovat a jak se skrze thétu dají řešit jednotlivé situace. A to rozhodně stojí za to.

S láskou k thétě

Napsala Lucie

Lucie Rimona
Životem mě provází dar vnímat souvislosti mezi duchovními zákony a každodenním praktickým životem, díky tomu vedu lidi na cestě k nalezení a vyřešení příčiny jejich problémů, tak aby mohli žít život, po kterém touží. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.