Théta meditace – jdu „nahoru“ nebo do „sebe“?

Dnešní článek píši na základě dotazů a postřehů, které dostávám od svých klientů ohledně techniky léčení ve stavu théta a i související meditace, kterou lze stavu théta dosáhnout.

Před nějakým časem jsem uveřejnila jeden ze způsobů, kterým lze stavu théta dosáhnout. Jak tato řízená meditace probíhá, můžete nalézt zde…. Případně si meditaci stáhnout u mě na hlavní straně webu.

Kdo jste článek nečetl, tak se ve zkratce jedná o techniku, kde se nejdříve zaměříte svoji pozorností do svého srdce, potom se spojíte s energií planety Země a stoupáte svým vědomím „vzhůru“ až dosáhnete spojení s energií Stvoření.

Meditace, kde jdete svým vědomím takto nahoru skrze různé vrstvy plánů existence, je tímto způsobem popsaná záměrně. Zakladatelka théty Viana Stibal ji sestavila tak, aby byla pro lidský mozek dobře „pobratelná“. Zvláště pro mozek západního typu ;).

Pokud, ale člověk tuto meditaci pravidelně praktikuje, tak postupem času zjistí, že nejde nikam „nahoru“, ale že jde právě do sebe. Přijde na to, že se vlastně spojuje s VĚDOMÍM skrze svoji epifýzu a mistrovskou buňku ve své epifýze. Daleko pak i více rozumí tomu, že je sám v sobě, ale zároveň je VŠÍM. Po pravidelném tréninku pak i stačí pouhý záměr spojení se s energií Stvoření a člověk tam prostě JE.

Další typ meditace, kterým lze vstoupit vědomě do théty je tzv. „EXPANZE  – ROZRŮSTÁNÍ SE“. Tenhle způsob patří mezi mé oblíbené, protože skrze něj dokážu daleko lépe procítit to, že jsme opravdu součástí všeho. Ve výsledku, ale opět dosáhneme toho, že se spojíme s naší mistrovskou buňkou v naší epifýze.

Dnes se s vámi podělím o tento druhý postup a určitě v dohledné době se můžete těšit i na namluvenou verzi.

  1. Pohodlně se usaďte a udělejte hluboký nádech a výdech. Představte si, že vy a židle, na které sedíte, jste jedním. Vaše molekuly a molekuly židle se staly jedním. Nenapínáte se, jen jemně sdílíte své molekuly. Stáváte se jedním.
  2. Nyní si představte, že se stáváte součástí místnosti, ve které sedíte. Vy, vaše molekuly a molekuly celé místnosti se stávají jedním. Vzájemně a jemně sdílíte prostor. Expandujete dále za hranice místnosti a stáváte se jedním s přilehlou oblastí vašeho domu.
  3. Představte si, že jste součástí celé oblasti a státu, ve kterém žijete.
  4. Představte si, že jste součástí celé Země, spojujete se se zemí, oceánem, každým stvořením, každým národem na planetě Zemi. Země a vy jste jedním.
  5. Představte si, že Vy a celé Univerzum jste jedním.
  6. Představte si, že se stáváte součástí velkých zářivých světel.
  7. Představte si, že se stáváte součástí substance, která vypadá a je cítit jako želé.
  8. Nakonec si představte, že jste součástí substance, která je bílá a zářivá jako sníh. Gratuluji, jste v 7. Plánu existence. Jste součástí VŠEHO CO JEST. Nejste oddělení, jste součástí VŠEHO CO JEST.

S láskou napsala

Lucie

Lucie Rimona
Životem mě provází dar vnímat souvislosti mezi duchovními zákony a každodenním praktickým životem, díky tomu vedu lidi na cestě k nalezení a vyřešení příčiny jejich problémů, tak aby mohli žít život, po kterém touží. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.