Koupel lásky a světla jménem Shamballa 1024

Moje cesta k Shamballe 1024

Dneska Vám napíši o mé velké lásce, kterou je energie Shamballa 1024. Cesta k ní mi trvala několik let a nebyla zrovna přímočará. Poprvé jsem se o tomto energetickém systému dozvěděla v roce 2010, ale trvalo mi dalších několik let, než jsem se odhodlala vstoupit do jejích vod. Tou dobou jsem byla totiž hlavně přitahována k reiki a teprve začínala svoji práci s energiemi.

Co mě drželo od Shambally zpátky, byl i můj strach. Přišla mi vždy hodně silná. A všem kolem mě, kdo do ní dostali zasvěcení,  bylo špatně, kolikrát na několik měsíců nebo i let. O pár let jsem přišla na to i proč. A Shamballou jako takovou to rozhodně nebylo. Když jsem, ale tenkrát viděla, jak je všem špatně, tak jsem si říkala, že od ní radši zůstanu na míle daleko, že nemám zapotřebí, aby mi bylo takhle zle…

Dalším strachem v těch letech bylo to, co kdybych mohla s Shamballou při té její síle dělat doopravdy zázraky a mě se náhodou moje léčitelské schopnosti rozjely naplno. Tou dobou jsem ještě hodně bojovala se strachem o život, pokud budu dělat léčitelství.

Protože, vše má svůj čas a své božské načasování, tak jsem se  v mezičase věnovala jiným energetickým systémům a i na Shamballu přizapomněla. A najednou v roce 2014 nastal čas, kdy najednou se mi zase v životě začala sama objevovat a různí lidé ji začali zmiňovat. A tou dobou to už i pro mě bylo cítit bezpečně.

Tak jsem začala hledat člověka, který by mi ji předal. Tou dobou jsem již žila v UK, prošla jsem prošla desítky stránek, jak zahraničních, tak českých, až jsem narazila na paní v Čechách, kde jsem cítila, že to je ono.

A bylo. Bylo to super. Několik týdnů jsem si totiž sama dělala předčišťování, právě aby se mi pak neudělalo špatně a zasvěcení  samo potom bylo hodně povznášející a i následující čas byl pohodový. Celkově celá energie na mě vždy působila hodně konejšivě a nikdy i dále se mi nestalo, že by mi po ní bylo špatně. Od vždycky to pro mě bylo, jako když se vykoupu v lásce a světle.

Jak vlastně Shamballa léčí

Systém Shambally jako takový mají na starosti Světelné bytosti ze světelného města Shamballa, archanděl Metatron a Nanebevzatý mistr St.Germain.

Archanděl Metatron nám pomáhá projít branami vědomí, které nás oddělují od energie Stvoření. Tímto momentálně naplňuje velmi důležitý úkol – přivést lidstvo na vyšší úroveň vědomí, zajistit tento vzestup jak pro lidstvo, tak i pro naši matku Zemi.

Energie archanděla Metatrona velmi dalece sahá za naši tělesnou úroveň. Léčení se tak odehrává  hluboko v našem Já, v naší duši, v našem celém bytí a to od počátků věků. Díky tomu se také často stane, že jsme po ošetření Shamballou zářivější, láskyplnější a i přítomnějšíi.

Nanebavzatý mistr St. Germain je můj velký oblíbenec, protože je patriot svobody. Cítím na něj velké napojení od dob, co jsem začala používat Vysoké duchovní učení Já jsem a fialový paprsek. Někdy i když se spojuji se 7. Plánem existence- energií Stvoření, tak si ho po cestě „vyzvednu“ v pátem plánu existence, aby mi pomohl s léčením sebe sama. Zasvěcením do Shambally se mi  na něj dostalo ještě většího napojení, za což jsem velmi vděčná.

Nanebevzatý mistr St. Germain nám vždy pomáhá  nechat jít, vše, co nám už neslouží a co není pravda. Má velkou schopnost transformovat a měnit a tudíž osvobozovat. Působí na rovinu emocí, ale i na rovinu vědomí. Jeho energie působí na jemněhmotné tělo, ale i na tělo emocionální a na systém čaker.

Osvobozuje nás od karmy a tím vede k vnitřní svobodě, ale od starých myšlenek a vzorců, které nám již neslouží pro nejvyšší dobro.

Shamballa jako přísný učitel

Tato silná dvojka ve spolupráci nám může z pozemské perspektivy připadat někdy jako velmi přísný učitel. Protože, často z nás zvedne potlačené věci, emoce a osvítí pravdu. A nás ta pravda někdy bolí.

Nedávno jsem pracovala s holčičkou, která měla problém s pomočováním. Viděla jsem, že to bude na 3 ošetření. Často mi i během posílání Shambally příjde nějaké info. Než jsem jí dávala 2. ošetření viděla jsem, že se necítí bezpečně ve svém těle. Nevěděla jsem úplně proč a zacílila léčení na tento problém. Po ošetření se holčička svěřila mamince, že je emočně týraná paní učitelkou ve školce.

Tohle všechno otevřelo velkou bolest v mamince, ale zároveň to otevřelo i cestu k vyléčení a ukázala se pravda, se kterou bylo třeba pracovat. Bylo vidět, že tam proběhlo ukotvení vědomí do těla i pocit bezpečí, protože se ve svých 4 letech dokázala najednou svěřit.

S pomocí Shambally můžete třeba i požádat o pročištění čehokoli. Často také používám k pročištění  vztahů. Může se pak ale stát, že se vám zvědomí emoce, kterých jste si ani nebyly vědomi, někdy i staré bolesti, nebo může i nastat náhlý zvrat, kdy je vztah ukončen. Někdy může zase nastat náhlý obrat směrem, který si přejeme. Důležité je vědět, že se vždy vše děje pro naše největší dobro a že za vším je energie  lásky, která se snaží i nás samotné dostat do této energie.

Proto se někdy říká, že Shamballa je přísný učitel. Není se, ale čeho bát. Pokud člověk, obdrží ošetření Shamballou, je dobré vědět, že může nastat cokoli a připravit se na to. Nikdy nám však není prezentováno něco, co bychom nezvládli. Vždy své lekce dostáváme, tak abychom je byly schopni unést a zpracovat. Pokud se po ošetření dostaví emoce, je dobré je nechat projít, nebo prodýchat. Na závěr se totiž člověku neuvěřitelně uleví a vyjde ze všeho odlehčen, s více lásky v srdci a více prozářený světlem.

S láskou

Lucie

Lucie Rimona
Životem mě provází dar vnímat souvislosti mezi duchovními zákony a každodenním praktickým životem, díky tomu vedu lidi na cestě k nalezení a vyřešení příčiny jejich problémů, tak aby mohli žít život, po kterém touží. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.