7 tipů pro pozvednutí vibrace

Moc vás zdravím v po-slunovratovém intenzivním čase.

Poslední dobou vnímám, jak transformační energie na Zemi sílí každým dnem a můžou nás buďto vynést do nebes, nebo také stáhnout do pekel.

Záleží na jakou notu se naladíme a na základě toho buďto letíme po spirále nahoru a nebo kloužeme po spirále dolu.

Více než kdy jindy je tento čas o volbě, o volbě v každé sekundě, o tom co si prostě volíme tady a teď. Záleží jen na nás pokud si volíme nové velmi neznámé energie a teritoria a nebo jsme stahováni starými vzorci a zvyky našeho chování.

My jako tvůrci naší reality

Dobrá zpráva je, že pokud my sami sebe nachytáme ve starém nefunkčním, tak kolikrát nás to zároveň velmi rázně upozorní přes nepříjemné pocity, nebo stav fyzického těla. Díky tomu ale i máme šanci to zase velmi rychle změnit.

Musím se přiznat, že přibližně po deseti letech intenzivní práce na sobě a pravidelné duchovní a meditační praxi jsem před pár lety dosáhla bodu, kdy jsem ztratila potřebu pravidelně praktikovat. Bylo to z důvodu, že jsem byla přirozeně ve flow.

Ale doba se opět změnila a za poslední měsíce cítím opět potřebu zvýšené pozornosti k tomu jak se cítím a i sebepéče ve formě duchovní praxe.

Co vnímám jako podstatné v dnešní době, je převzít plnou zodpovědnost za to jak se cítím a v jakém vibračním nastavení se nacházím. Mojí každodenní nezbytností se opět stala meditační praxe. Kromě meditační praxe také všímavost k tomu, kde se vibračně nacházím. A potom se dostává do popředí vědomí toho, že jako vědomý tvůrce můžu svůj stav změnit.

Dnes jsem se rozhodla s vámi sdílet svých 7 osvědčených tipů, které mi v posledních měsících nejvíce pomáhají obnovit rovnováhu. Tyhle tipy mají jedno společné, jsou velmi jednoduché, účinné a vyžadují minimální, nebo i žádné náklady.

 1. Théta meditace
 2. Voda
 3. Muzikoterapie
 4. Esenciální oleje
 5. Pohyb
 6. Příroda
 7. Práce s dechem

Théta meditace

Théta meditaci vnímám jako jeden z nejrychlejších a nejjednodušších nástrojů, jak změnit svoji náladu, nastavení a vibraci.

Momentálně používám každé ráno pro naladění na můj den a dávání záměru. Všimla jsem si, že ve dnech, kdy toto nevynechám lépe plynu svým dnem a jen tak mě něco nerozhodí.

Meditaci také používám každý den ke zhmotňování svých záměrů. Věřím, že díky tomu navzdory době mi mé podnikání pořád proudí.

Většinu dní si dělám i večerní théta ladění těsně před usnutím, kdy děkuji za svůj den a pociťují vděčnost za to, co se mi povedlo.

Meditace do stavu théta je ZDARMA ke stažení na mé stránce. Nedávno dokonce dostala úplně nový kabát s hudebním podkladem, který napomáhá navození théta vln.

Voda

Voda je pro mě velmi blízký element. Od vždycky mi dělá velmi dobře být u vody a nebo se hodně koupat v přírodě. Téma toho jakou vodu piju už na mě mávala delší čas. Věděla jsem, že je to jedna z věcí v mém životě, které bych ráda změnila. Jenže jsem se v tom trochu plácala.

Pravda je taková, že naše kohoutkova voda je už nějaký čas na hranici pitelnosti. Ono to nemusí být ba první pohled vidět. A nejde jen o přidaný chlór, ale jsou již výzkumy na to, že se v ní nachází těžké kovy, herbicidy, pesticidy, hormony a zbytkové částice různých léků.

Nějaký čas jsem řešila pořízení filtru domů, ale většinou mi řešení přišlo hodně technicky a i finančně náročné, až jsem nakonec objevila láhev s filtrem na doporučení Anthonyho Williama. A.W. jsem již zmiňovala v některém z předešlých článků.

Jedná se o láhev Sport Berkey. Filtr v ní je založen na uhlíkové bázi a vydrží vám až 640 naplnění láhve.

Při zvyšování našich vibrací a i narůstání energetických změn na planetě Zemi je hodně zásadní dodržet pitný režim a i pít kvalitní vodu. Od té doby, co piju filtrovanou vodu oprava ucítím rozdíl v energii a i ve vlastní vibraci.

Muzikoterapie

Další element, kterým se dá léčit a je mi velmi blízký je hudba. Jsem naprosto fascinovaná její mocí nás léčit, harmonizovat a zvyšovat naši frekvenci.

Někdy když mám pocit, že moje vibrace je níže než bych chtěla a chci rychlou změnu, tak si pustím na You Tube léčivé solfeggio frekvence, nebo Mei-lan a její křišťálové mísi. Solfeggio frekvence jsou skvělé, pokud cítíte zaseknutí. Dokáží rozproudit stagnující energie v našem těle a i aurickém poli.

Nebo stačí mít třeba jen jednu oblíbenou tibetskou mísu, nebo zvoneček koshi. Obojí přirozeně zvedá vibraci prostoru, kde se nacházíme a i naši vlastní.

Esenciální oleje

Následně po tom, co vyčistím svůj prostor hudbou, ráda používám esenciální oleje. Jeho další osvědčený způsob, jak rychle zvednout vibraci v místnosti. Stačí dát pár kapek oblíbeného esenciálního oleje do difuzéru, nebo dát si pár kapek na pulzní body nebo čelo.

Můj oblíbený olej, který zaručeně zvedá vibraci a očišťuje je třeba kadidlo, nebo santalové dřevo. Pro ženy je také skvělé geránium, nebo růže.

Moje oblíbené značky jsou Nobilis Tilia a DoTerra.

Pohyb

Pohyb je to nejlepší, co můžeme udělat, když se cítíme zaseklý a nebo nemáme dobrou náladu. Když rozhýbeme celé tělo, rozhýbe se i náš život. Změníme tím celou biochemii našeho fyzického těla, vyrobíme si hormony štěstí a tím se nám změní i vibrace.

Nemusí jít o hodinové bloky a ani o činnosti náročné na náklady. Může jít o 15 min. protažení v jógových asánách, vyklepání těla, nebo lehkou procházku, nebo i 5min. zatančení si na oblíbenou písničku.

Během dne bychom měli mít 3-4 takovéto bloky, kdy protáhneme naše tělo, zvolníme a změníme činnost.

Příroda

Posledním tipem, ale podle mě i nejvýznamnějším, je příroda. Myslím, že s tímto bodem bude souznít doopravdy každý, kdo čte můj blog. Nejjednodušší nástroj obnovy a regenerace pro člověka a který je úplně zdarma, je Matka Země. Matku Zem si můžete vnést i do svých interiérů.

Prostoru určitě prospějí živé květiny a i kameny, které si doneste s přírody, nemusí jít o drahé krystaly. Úplně nezáleží na tom, jestli se spojíte s květinou doma, s keřem ve vnitrobloku, stromem ve vaší ulici, nebo navštívíte les.

Každé navnímání a propojení s jakýmkoli z elementů Matky Země vždy pozvedne vaši vibraci a zregeneruje vaše tělo.

Práce s dechem

Dech je úžasný nástroj, který máme k dispozici 24/7 a je úplně zadarmo. Náš dech nás propojuje s naší podstatou, Kolikrát stačí jen během dne se vědomě spojit s dechem, nebo udělat pár vědomých nádechů a výdechů. Já osobně nejraději praktikuji breathwork skrze videa na YouTube, kde používám videa zahraničních tvůrců v rozsahu 5-20 min.

S láskou napsala

Lucie Rimona

Tagy:
Lucie Rimona
Životem mě provází dar vnímat souvislosti mezi duchovními zákony a každodenním praktickým životem, díky tomu vedu lidi na cestě k nalezení a vyřešení příčiny jejich problémů, tak aby mohli žít život, po kterém touží. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře
 1. Daniela napsal:

  Zdravím Lucie, souhra náhod mě vedla na váš web. Ale poslední článek je z července 2022. Chci se proto jen zeptat, píšete ještě? Jsou vaše aktuální postoje někde k přečtení? Potřebuji každou motivaci na své duchovní cestě. Mám pocity jako vy. Že se teď dějí věci a že se jako lidstvo probouzíme ze spánku a chci tomu pomoct tak, že se taky naladím na ty správné vibrace. ❤️

  • Lucie Rimona napsal:

   Dobrý den, momentálně se spíše věnuji jiným věcem. Ale děkuji za zpětnou vazbu a zájem. Pokusím se ot i zde na blogu dohnat.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.