Znám vítěze! Aneb théta zase jinak…..

Před nedávnem jsem pořádala soutěž o sezení s tím, že vítěz si bude moci vybrat z 3 technik, které nabízím. Sezení vyhrála nádherná duše Míša, která se nebála jít se svou kůži na trh a se kterou mi bylo ctí pracovat.

Míša si vybrala sezení ThetaHealing (více o této technice se můžete dozvědět zde….). Po sezení mě napadlo s Míšou udělat rozhovor. Byla jsem moc ráda, že souhlasila.

Tak tady jej máte:

Ahoj Míšo, rozhodla jsem se s tebou udělat rozhovor, jako s vítězkou mé květnové výzvy. Můžeš se trochu představit např. kde žiješ, co děláš?

Lucko, ráda. Jmenuji se Míša Holinská a žiji se svou rodinou v jižních Čechách. Máme dvě děti, skoro desetiletou dceru a syna, kterému je rok a půl. Momentálně jsem na rodičovské dovolené. Ve volném čase, kterého moc není, se věnuji svému blogu ( http://michaelaholinska.cz/).

Mou vášní jsou květové esence, na které je blog zaměřen. Ukazuji lidem, jak pomocí jejich jemného působení harmonizovat svou mysl a být spokojení a vyrovnaní. Aktivně se zabývám Bachovými květovými esencemi, které míchám podle potřeb pro své klienty.

Zároveň ještě prozradím na Míšu, že je autorkou 2 ebooků o Bachových esencích, které si můžete stáhnout zde……

Proč ses vlastně do výzvy přihlásila?lighthouse-980457_640

Lucko, už nějaký čas sleduji Tvé stránky, které mi jsou hodně blízké. Přihlásila jsem se už měsíc předtím, ale nebyla jsem vylosována. Zkusila jsem to tedy znovu a štěstí se na mě usmálo. Nic se neděje náhodou a vzhledem k tomu, že jsem si pár dní předtím něco řešila, tak vylosování přišlo jako na zavolanou.

Jaký to byl pocit vyhrát sezení zdarma?

Byl to příjemný pocit. Moc „soutěžení“ se neúčastním, ale tady jsem se zúčastnila tak nějak automaticky.

Věděla jsem, že sezení s Tebou přesně zapadá jako dílek puzzle do skládačky, kterou jsem skládala pár dní předtím.

 

 

Co tě vedlo k tomu vybrat si zrovna ThetaHealing® (léčení ve stavu théta)?

Toto léčení si mě k sobě přitáhlo. Navíc jsem přesně nevěděla, o co se jedná. Jen z popisu na Tvých stránkách. Vím, že se zabýváš EFT, které znám a Shamballou 1024, o které jsem už také slyšela. Takže volba byla jasná. Vyzkoušet ThetaHealing a musím říct, že výsledek předčil mé očekávání.

Jak si sezení vnímala a jaký jsi měla pocit z toho, že sezení bylo přes Skype?

Bylo to moje první podobné sezení přes Skype. Protože jsem Tě znala jen z fotky, byla jsem mile překvapená z prvního dojmu „naživo“. Úplně jsem cítila, že jedeme na stejné vlně. Sezení bylo v příjemné atmosféře a cítila jsem se při něm dobře. A hlavně, nemusela jsem nikam chodit ani jezdit, sezení probíhalo v pohodlí domova.

Překvapilo Tě něco během sezení nebo na samotné technice ThetaHealing®?

Překvapila mě „jednoduchost“ této techniky. A to, že jsem vlastně skoro všechny odpovědi „věděla“ a tudíž mohly zapadnout do mé skládačky.

13566097_1045128265564221_1998562170_n

Povedlo se nám sejít v den letního slunovratu, vnímala jsi nějak jinak energii tohoto dne?

Naše sezení jsme si naplánovaly asi dva týdny předtím. Myslím, že jsme byly překvapené obě dvě, na který den to vyšlo. A vzhledem k tomu, že den předtím byl úplněk v mém znamení, tak jsem tyto energie cítila poměrně hodně. Byl to pro mě takový mezník. Úplňkem se záležitosti, které jsem si v sobě řešila, uzavíraly a sezení s Tebou to dokončilo.

Co ti sezení dalo? Změnil se tvůj život nějak po tomto sezení?

Sezení mi dalo nový pohled na celou situaci – proč se to všechno dělo. Hodně se mi velmi rychle ulevilo. Proběhlo pár slz, ale jenom proto, aby se záležitosti, které jsem s Tebou řešila, mgold-1323058_640ohly očistit a odplavit.

Od sezení s Tebou jsem přehodnotila některé situace, předělala svůj web a začaly mi do sebe zapadat myšlenky a nápady na to, jak dál.

Jsem vnitřně klidnější, protože mě už neovlivňují situace a záležitosti, které mě ovlivňovaly před sezením s Tebou. A za to Ti moc děkuji. Na dočištění jsem si namíchala Bachovy esence, které tyto záležitosti ještě víc usadily.

 

Co bys vzkázala lidem, kteří se chtěli přihlásit, ale váhali, jestli to mají udělat?

Aby se příště přihlásili. Mohou jen získat. Zbavit se věcí v sobě, které jim už neslouží a být volnější. Žít život, jaký si představují. Nemusí se zbytečně trápit a nést si v sobě bolest.

Moc děkuji za rozhovor, je zde ještě něco, co by si chtěla sdělit nebo říci čtenářům?

Lucko, já Ti také moc děkuji. Pro mě jsi odborník na svém místě. Příjemná, empatická ŽENA – léčitelka. Čtenářům chci ještě říct, že se mohou „jemně“ zbavit svých potíží při sezení ThetaHealing.

 

Koho zaujala tato technika, tak ve stručnosti – ThetaHealing® je soubor technik, který umožňuje přístup do podvědomí a změnu našich přesvědčení, která nám již neslouží pro naše nejvyšší dobro. Zároveň lze s touto technikou zpracovat emocionální a mentální bloky, léčit na genetické rovině a rovině duše.

Pomocí techniky ThetaHealing® je možno vytvořit nový systém přesvědčení, který vede ke zdraví, hojnosti a  prosperitě na všech úrovních.

Více o této technice se můžete dozvědět v článcích na mém bogu:

„Co je to vlastně ten ThetaHealing®“  a „Jak probíhá sezení ThetaHealing®“

 

S láskou Lucie

 

Save

Save

Save

Save

Lucie Rimona
Životem mě provází dar vnímat souvislosti mezi duchovními zákony a každodenním praktickým životem, díky tomu vedu lidi na cestě k nalezení a vyřešení příčiny jejich problémů, tak aby mohli žít život, po kterém touží. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.