Nemůžu otěhotnět a co dál?

V poslední době jsem měla příležitost pracovat s ženami, kterým se nedaří otěhotnět, nebo s ženami, které mají za sebou několik neúspěšných pokusů o otěhotnění.

Mají můj velký obdiv a úctu. Kolik jsou ochotné překonat, vydržet a jaké úsilí jsou ochotny vložit do toho, aby mohli na tuto Zemi přivést nový život. Tyto ženy mě motivovaly k napsání tohoto článku o tom, co mi při našich sezeních bylo ukázáno jako příčina.

Fyzická rovina

Překyselení organizmu

Pro početí je ideální, pokud je celé tělo ženy v rovnováze. Stejně tak, je i důležitá acido-bazická rovnováha. U překyseleného organismu šance na otěhotnění rychle klesají. Pro udržení zásaditého prostředí v těle, je důležité odpustit si rafinovaný cukr, bílou mouku a zredukovat konzumaci masa popřípadě i pití kávy.

Hormonální nerovnováha

O důležitosti rovnováhy hormonální se nemusím rozepisovat. V dnešní době různě upravovaných potravin (hormony napíchaná kuřata apod.) a užívání hormonální antikoncepce, nebo hormonálních léčbách se není čemu divit , že tělo ženy pak neví, která bije.

Určitě zde pomůže základní očista těla a pomoc bylinek, které tělo uvedou zpět do rovnováhy.

Z mé praxe je nejosvědčenější Andělika čínská a mořská řasa Kelp, která zajišťuje správné fungování štítné žlázy.

Jako další prostředek  navození hormonální rovnováhy vám můžu doporučit Australské květové esence. Jsem přesvědčená o tom, že příroda si dokáže poradit se vším, navíc bez vedlejších účinků a respektuje jemnost našich ženských těl.

Duchovní rovina

Špatné zážitky z minulých životů týkající se dětí

Když jsem s těmito ženami pracovala, často mi byly vyjeveny obrazy z minulých životů, kde daná žena buďto přišla o děti nebo něco „nezvládla“ ohledně dětí. Někdy se může jednat i o ublížení dětem… Ať se jedná o případ první, nebo druhý většinou vznikne v ženě přesvědčení „Jsem špatná matka.“, „Nezasloužím si mít děti.“

Nenarozené děti v rodu a děti předčasně zemřelé

Cestu k miminku také velmi blokují nenarození sourozenci dané ženy. Sourozenci jsou často duše velmi blízké a navzájem o sobě vědí. Kolikrát jsou i spolu domluvení dopředu před inkarnací, že se sejdou.

Pak na podvědomé úrovni  dítě cítí, že přišlo o sourozence, i když rodiče mlčí. Často z tohoto můžou pramenit velké pocity vinny, že ony dostaly právo na život, kdežto jejich sourozenec ne. Tento pocit může vést k celoživotní sebe-sabotáži, včetně roviny plození potomstva. Může také vzniknout podvědomí strach z otěhotnění a následného potracení dítěte.

Vlastní nenarozené (zemřelé) děti

Pokud žena má za sebou již několik nevydařených těhotenství, může zde vzniknout strach z otěhotnění –potracení dítěte. Strach z toho, že žena nemá schopnost udržet dítě po dobu 9 měsíců až do porodu. Navíc duše dítěte potřebuje místo (energeticky) k tomu, aby se do rodiny mohlo narodit. Pokud žena stále „drží“ duše nenarozených dětí, další dítě nemá šanci se narodit, protože jeho duše cítí, že v rodinném systému není místo. S vyjímkou toho, že by si jeho duše speciálně vybrala, že chce zažít, jaké to je žít v rodině, kde pro něj místo není.

Problémy v partnerství a neuzavřené minulé vztahy

Pokud je žena stále energeticky spjatá s bývalými partnery, taktéž není v rodině energeticky volný prostor pro příchod nové duše. V jednom případě dokonce žena potratila dítě ve chvíli, kdy její bývalý partner přišel o dítě s následující partnerkou. Často jsme s bývalými pratnery natolik energetický spjatí, že pokud bývalý partner zažívá určité obtíže, může to zásadně ovlivnit náš život. Proto je důležité mít pročištěné bývalé vztahy.

Některé duše čekají na to až, partneři mezi sebou vyřeší určité problémy, protože se chtějí narodit do harmoničtějšího prostředí, něž se jim nabízí. Kolikrát nemusí jít ani o velké věci.

character-1797362_640

Jeden příklad z mé praxe….Duše nechtěla sestoupit dokud jeho rodiče nepochopí, že se mají učit vzájemnému respektu odlišných kultur, ze kterých pocházeli.

Porodní trauma

Když žena již jedno dítě má a nedaří se počít druhé, příčin může být více, ale často zde bývá přítomné trauma z prvního porodu. Mohlo se týkat nešetrného zásahu zdravotního personálu, vlivu prostředí, nebo porod mohl skončit císařským řezem.

Potom  v ženě vzniká pocit „Nejsem dost dobrá jako žena.“ „ Nejsem schopna porodit dítě“ „Nezasloužím si mít další dítě.“ Nebo často prožitá fyzická a popřípadě psychická bolest může bránit příchodu nové duše.

Psychická rovina

Pocit, že jsem stará

V dnešní době jsme systematicky programováni tím jaký je vlastně ideální věk pro to počíst dítě. A jsme tak programováni od generace, kde bylo nejběžnější mít děti mezi 18-25 rokem. Většinou, kdo měl děti v 25 již byl považovaný za starého a nedej bože, že by čekal do 30, to teprv byl divnej a něco s ním muselo být v nepořádku.

Proto i v dnešní generaci je usazené přesvědčení, že ideálně děti mít do 30, a že po třicítce to už nemusí jít.

Když pracuji s ženami často i vidím, že názor „Po třicítce to prostě nejde, nebo to  jde ztuha.“ se stává součástí kolektivního vědomí.

Přitom naše tělo má obrovskou sílu regenerovat a obnovovat se a reálně se věk pro početí posouvá.

Těhotenstvím bych se musela něčeho vzdát

Ženy dnešní doby často budují kariéru a jsou různými způsoby vytížené. Některým duším nevadí, že se narodí do uspěchané domácnosti nebo do chaosu. Některé si to i záměrně pro svůj vývoj vyberou.

V hodně případech, ale vidím, že duše je připravená sestoupit a jen čeká až se budoucí maminka zklidní, a nebo čekají na to, jestli maminka je ochotna změnit svůj životní styl – zpomalit, již před jejich příchodem.

women-1209678_640

Tlačení na pilu

Určitě jste zažily situace, kdy od Vás někdo něco chtěl nebo očekával. Energie očekávání automaticky vytváří odtlak a odklon toho, po čem toužíme. Určitě jste ve svém okolí byly svědky, že ve chvíli, kdy páry vzdaly „snažení“, vytoužené miminko přišlo. Proto je také zdravější tyto věci nechat přirozeně plynout. Početí dětí je přirozenou záležitostí, ne něčím na čem by se „mělo pracovat“, něco co bychom si měli „vysnažit“.

Božské načasovánímom-1668482_1280

V neposlední řadě je potřeba respektovat božské načasování příchodu dítěte. Vše v naší existenci je řízeno tzv. božským načasováním. Před inkarnací si domluvíme, s jakými dušemi se potkáme a jaké lekce spolu absolvujeme. To platí i u dětí a rodičů.

Příchod dítěte je tedy řízen i „vyšší mocí“.  Záleží, jaké lekce máme dopředu domluvené…např. jsme jako duše chtěli mít zkušenost svobodné matky, nebo mít děti v mládí, nebo naopak v pokročilejším věku.

Je zde proto potřeba respektovat, že děti mají svůj čas a ne vždy se početí řídí naším: „Chci mít dítě a teď.“  Toto je často hlas ega, ale pro úspěšné početí je třeba následovat vůli duší a božského načasování.

S láskou napsala

Lucie

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Lucie Rimona
Životem mě provází dar vnímat souvislosti mezi duchovními zákony a každodenním praktickým životem, díky tomu vedu lidi na cestě k nalezení a vyřešení příčiny jejich problémů, tak aby mohli žít život, po kterém touží. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.