Transformační programy

Začněte měnit váš život hned teď. Rozhodnutí udělaná dnes, ovlivňují vaše další roky života.

  • Cítíte se zaseknutí v životě?
  • Vrací se vám určité problémy pořád dokola?
  • Rádi byste se posunuli dál v životě, ale něco vám brání?
  • Rádi byste vyřešili svůj problém jednou pro vždy?

Pak právě pro vás jsem připravila transformační programy. Jedná se o 6 týdenní systematickou práci na 1 tématu, které si vyberete. Bezpečně vás provedu touto změnou a dostane se vám ode mě plné podpory k tomu, abyste uspěli. Transformační program se skládá z 5 sezení ThetaHealing® po Skype během 5 týdnů.

K 5 sezením ještě dostanete 2x týdně emailovou konzultaci. V těchto konzultacích vám budu posílat další inspiraci, "chanellovat" zprávy od vašich průvodců a vyššího JÁ, nebo zasílat dílčí cvičení a úkoly na vaší cestě ke změně.

Bude v nich i prostor pro sdílení vašich pocitů na vaší cestě ke změně. Jako bonus v 6. týdnu dostanete zdarma 30 min. Skype konzultace. Na závěr programu zasadíme záměr pro váš nový život.

Programy jsou sestavené na základě mých 8letých zkušeností s transformací a změnou.

Témata jsem vybírala podle toho čím jsem sama prošla, s jakými oblastmi života mám největší osobní zkušenost a podle toho, která témata jsem na své cestě osobnostního rozvoje řešila a dobrala se úspěšného řešení.

Sama vím, jak změna je někdy těžká a jakou roli kolikrát hraje strach ze změny.

Také vím, že změna probíhá daleko hladčeji a je snažší pod vedením někoho, kdo již sám úspěšně prošel transformací a zásadní změnou v životě. Ráda své poznání předávám dál a i vím, že pomocí techniky, kterou je ThetaHealing® je změna daleko snažší než kdy jindy a než jsme si kdy představovali.

Na základě svých zkušeností jsem vybrala 5 témat. Pokud však cítíte, že by vám program pomohl a chcete řešit cokoli jiného, budu ráda stejným systémem s vámi pracovat na téma vámi zvolené.

Témata:

Transformace rozchodu

Nemůžete pustit z hlavy bývalé vztahy? Pak je tento program přesně pro vás. Ať už se jedná o rozchod, rozvod, nebo úmrtí vašich milovaných jemně s plnou podporou vás provedu transformací tohoto traumatu. Společně nastartujeme změny pro váš nový život.

Pročištění cesty ke spřízněné duši

Jste pořád single a už by jste to chtěli změnit? Cítíte, že je nejvyšší čas začít žít v páru, ale máte různé strachy, nebo špatné zkušenosti z minulosti, potom tento program je přesně pro vás. Společně se podíváme na zoubek tomu, co vám brání v navázání vztahu a připravíme cestu pro navázání zdravého partnerství.

Cesta ze syndromu vyhoření

Jste na pokraji svých sil nebo úplně vyhořelí? Pak tento program je sestavený přesně pro vás. Společně se podíváme na vaše podvědomé programy, které vás vyčerpávají. Otevřeme cestu tomu, aby vám mohla energie znovu proudit a abyste opět ucítil smysl vlastního života.

Objevení vlastních talentů/ mise na Zemi

Máte pocit, že nemáte na nic talent? Nebo jste zmatení ohledně svého poslání zde na Zemi, pak tento program je sestavem přesně pro vás. Společně se podíváme na bloky bránící žití vašich talentů, získáte větší jasnost o tom, kdo vlastně jste, napojení na svojí duši a misi, zde na Zemi.

Pročištění vztahů v původní rodině

Nerozumíte si se svými rodiči a dalšími členy rodiny?Nemůžete jim odpustit a přehráváte si často v hlavě dramata vašeho dětství? Potom je tento program právě pro vás. Společně se podíváme na to proč jste si vybrali přesně takovou rodinu, kterou jste si vybrali, jaké lekce jste se na tom učili, zapracujeme na odpuštění a vyčištění rodiných vazeb, tak abyste opět mohli přijímat sílu svého rodu.

O programu napsali....

Díky transformačnímu programu Lucky se mi otevřely obzory do té doby netušené. Mám za sebou 11 let poměrně intenzivní práce na sobě, mnoho konstelací u různých konstelatérů, dobrých i horších, regresních sezení i kineziologických odbloků, EFT, ženských skupin i seberozvojových seminářů, pravidelně pracuji s Bachovkami i jinými esencemi, používám homeopatii, často medituji, ale to, co jsem měla možnost prožít a zažít při léčení s Luckou v hladině Théta, mě doslova posadilo na zadek :-). Je to jako najít jiný rozměr léčení. Během pěti sezení a pěti týdnů se postupně vynořila všechna témata, která jsem řešila výše zmíněnými metodami již dříve a měla je za vyřešené. Ale teprve teď se vše poskládalo jako puzzle dohromady, přineslo další AHA momenty a pochopení a vytvořilo hluboký celkový obraz. A co víc, léčení v hladině Théta přineslo okamžitou úlevu a lehkost. A taky radost :-). Radost, že je konečně vše tak, jak má být, že životem kráčím dál daleko lehčím a vědomějším krokem a především, že najednou vím, jak s tím vším naložit a jak to transformovat do mojí další práce, do mojí mise, která byla doteď stále více či méně ponořená v mlze a oparu. Na téhle cestě jsem si nemohla přát lepší a empatičtější průvodkyni, než je právě Lucka. Cena za její transformační program je ve srovnání s celou péčí a pozorností, kterou jsem od ní během pěti týdnů obdržela, naprosto nevýznamná. Lucka tady pro mne po celou dobu programu s profesionalitou jí vlastní skutečně byla, nejen při našich sezeních po Skype, ale i kdykoliv mimo tento čas, když jsem její radu nebo podporu potřebovala. Pokud se chcete v životě skutečně posunout a ne jen o tom snít, pak jste na správné adrese :-).
Daniela Šmolíkováprůvodkyně mateřstvím a expertka na nošení dětí, www.danielasmolikova.cz
Prošla jsem Lucčiným transformačním programem, který pro mě byl velmi přínosný a musím říct, že opravdu transformační. O théta meditacích jsem na začátku nic nevěděla, byla jsem tedy trošku nervózní a trošku zvědavá, jak kurz vlastně probíhá a jaký dopad do každodenního života mi přinese. Velmi oceňuji profesionální přístup a vynikající vedení, bezpečné prostředí pro sdílení a probírání témat, které Lucka krásně vytvářela na sezeních. Ačkoliv byl program úzce zaměřený na jedno téma, postupně se rozkrývala další a další související témata a rychle a nečekaně se mi vyřešilo několik závažných věcí také v dalších oblastech (takže je krásně vidět, že vše souvisí se vším). Zbavila jsem se mnoha zažitých vzorců a zlozvyků z minulosti, přijala a uzavřela věci a nyní pokračuji životem bez této zbytečné tíhy. Kurz bych doporučila každému, kdo si aktivně utváří svůj život a nebojí se na sobě pracovat. Pokud neznáte uvedenou metodu, nemusíte se bát, Lucka vám vše vysvětlí a krásně vás celým programem provede. Program byl pro mě velmi intenzivní a vystřelil můj život na úplně novou úroveň za což Lucce ještě jednou moc a moc děkuji 🙂
Bjetka Nečadováhttps://abeceda-zive-stravy.cz/
O transformačním programu Lucky jsem přemýšlela už dlouho. V mých 23 letech mi psychiatři diagnostikovali bipolární afektivní poruchu a tak začala moje cesta za hledáním příčin mých změněných stavů vědomí. Za ta léta mé „nemoci" jsem navštívila spousta léčitelů, ale vždy bez výsledků...Nakonec jsem stejně byla odkázána na antipsychotika a antidepresiva, pod vlivem kterých jsem se necítila dobře. Jednoho krásného dne, jsem se rozhodla, že do transformačního programu Lucky vstoupím. A to bylo ta nejlepší věc, kterou jsem sama pro sebe na své životní cestě mohla udělat. Výsledky se začaly dostavovat již během prvních sezení a celou krásu Théta healingu jsem pocítila, když moje tělo začalo odmítat chemické léky. S léčivou a láskyplnou podporou Lucky jsem prošla transformačním procesem a nyní funguji zcela bez chemických látek. Cítím se skvěle, volná a plná života jako nikdy před tím. Konečně žiju a ne jen přežívám, plním si své sny a přání a těším se na každý nový den 😊 Za to jsem Lucce nesmírně vděčná a ještě jednou ji z celého srdce děkuji, a taky děkuji vesmírné prozíravosti, která naše cesty svedla dohromady.
Barbara

Cena 6 týdenního programu je 5900,-

Program si můžete objednat na adrese lucie@svecova-lucie.cz nebo vyplnit kontaktní formulář.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Platba může být provedena přes Paypal nebo převodem na účet u mbank: 670100-2209119941/6210

Pro platbu přes Paypal použijte tento link: paypal.me/Lucie292

Vždy uveďte do poznámky celé své jméno a slovo transformace