Kurz Světové vztahy

Seminář ThetaHealing® Světové vztahy  se zaměřuje na konkrétní kultury a přesvědčení tak, aby zviditelnil současné i minulé problémy mezi rasami, náboženstvími a lidmi.

Jakmile tyto problémy  vyjdou najevo, uvolní se skrytá nenávist a zášť, která sahá staletí zpět. To účastníkům umožní přijmout lidi a kultury světa se skutečnou bezpodmínečnou láskou.

Studenti se zúčastní praktické práce s vírou, aby našli a uvolnili negativní pocity a programy týkající se jiných kultur a lidí po celém světě.

V dnešní době se svět stal mnohem menším místem.

Kultury jsou díky cestování letadlem a informačnímu věku více v kontaktu. Z tohoto důvodu máme naléhavou potřebu porozumění a přijetí jiných kultur. Studenti, kteří se zúčastnili prvního semináře World Relations/ Světových vztahů/, byli překvapeni, kolik negativních nevědomých myšlenek, pocitů a emocí se objevilo na sezeních během kopání. V mnoha případech se jednalo o genetická přesvědčení spojená se strachem, nenávistí a hněvem vůči jiným zemím, zemím a jejich lidem, o kterých nikdy nevěděli, že je mají.

Seminář World Relations je mocným nástrojem pro odstranění vnitřního a vnějšího konfliktu ve vás samotných vůči ostatním.

Pro absolvování kurzu je potřeba absolvovat Basic DNA ,Advanced DNA, Dig Deeper.

 

 

 

 

 

Cena: 25 000,- 

 

 

 

 

 

Aktuální termíny

9.-13.11.  Praha