ThetaHealing®

Toužíte po..........

  • Zpracování podvědomých programů, které vám brání žít plnohodnotný život
  • Trvalém vyléčení vašich fyzických symptomů a nemocí
  • Zpracování strachů a nechtěných emocí
  • Rozvinutí vašeho plného potenciálu
  • Napojení na vlastní duši a vaši misi zde na Zemi
  • Pročištění karmy, která vás blokuje v tomto životě
  • Prožitku univerzální moudrosti a bezpodmínečné lásky

Nebo jste  nevysvětlitelně přitahováni k této technice i když přesně nevíte o co jde?

Pak je pro vás technika ThetaHealing®

to pravé!

Co je to ThetaHealing®?

 

ThetaHealing® je soubor technik, ktery umožňuje přístup do podvědomí a změnu našich přesvědčení, která nám již neslouží pro naše nejvyšší dobro. Zároveň lze s touto technikou zpracovat emocionální a mentální bloky, léčit na genetické rovině a rovině duše.

Pomocí techniky ThetaHealing® je možno vytvořit nový systém přesvědčení, který vede ke zdraví, hojnosti a  prosperitě na všech úrovních.

O thétě napsali.....

Stránky od Lucky znám již nějakou dobu a naposledy mě velice zaujaly její články o Thétě. Ocitla jsem se totiž v situaci, kdy jsem "zamrzla" a nevěděla kudy kam, tak jsem se na Lucku obrátila a Thétu zkusila. A nelituji. Už během sezení se mi s každým "posvícením" na určité přesvědčení ulevilo, až v jednu chvíli jsem cítila, že ze mě něco spadlo. Od té doby se cítím jinak. Pociťuji vnitřně velké změny, cítím se opravdu velice dobře. Když se mi ještě vybaví nějaké situace z minulosti, tak je dokážu pochopit a neinvestovat do nich zbytečně svou energii. Je to prostě bomba! Vím, že kdyby cokoliv, tak Théta opravdu funguje a díky za to!
Darina ŠindelářováPropagátorka domácí a výživné stravy, www.darinasindelarova.cz
"Roky jsem strávila zkoušením terapií a kurzů, abych si pomohla od zátěží, které mě trápily. Prošla jsem rodinnými konstelacemi, EFT, regresí atd. Výsledky se dostavovaly, ale spíše jako odkrytí jedné slupky cibule. Potom jsem narazila na léčení ve stavu théta. Po sezení s Lucií, která mě velmi citlivě provedla celým procesem léčení, jsem se cítila jako znovuzrozená. Tak neskutečný příliv energie a dobré nálady jsem nikdy nezažila. Léčení ve stavu théta mi pomohlo vyčistit všechny traumatizující zážitky z tohoto života, mou rodovou linii, mé bloky a také traumata z minulých životů. Vše, co jsem se roky snažila vyřešit, bylo pročištěno během jednoho sezení s Lucií. Mohu všem jen doporučit!"
Zuzana VěchtováExpert na fengshui, http://fengshuiprovas.cz/
Před pár měsíci jsem v jedné facebookové skupině četla moc zajímavý příspěvek od Lucie Švecové mimo jiné se v příspěvku zmínila o bylinkách ve kterých se dobře vyzná. 13 let bojuji (bojovala jsem s dost silným akné) diky Lucii problém vyřešen! Lucka přesně věděla jaké bylinky mi pomohou plus mi nabídla jednu ze svých lečebných metod zvanou THETA. Po prvním hodinovém sezení, kde Lucka využila THETA metodu mi zmizelo akné! Mé okolí nevěří vlastním očím..tahle metoda totiž dokáže mnohem víc - dokáže odbourat psychické bloky, které v sobě roky střádáme. Díky Lucii a jejímu lečitelskému daru se citím že žiju konecně svůj život. Jsem neskutečně šťastná za každé naše další setkání, kde se o podstatě vlastního JÁ pomocí Lucie a THETA metody dozvídám víc a víc a cítím se líp a líp.
Klára Bass
Ráda bych všem doporučila tuto úžasnou mladou ženu, plnou energie a hlavně s obrovským darem pomáhat lidem s různými starostmi.. Pro mě určitě její pomoc otěhotnět byla úspěšná, podařilo se nám odblokovat staré programy a navázat neuvěřitelné duchovní spojení. Do té doby jsem pouze hledala, kdo nebo co by mi mohlo pomoci, když lékaři tvrdili, jak jsme s manželem zdraví a vše je pouze "v havě". No jo, lehce se to říká, ale člověk neví jak přeprogramovat hlavu.. A tak jsem vděčná, že mi přišla po 2 letech, kdy už jsme vyzkoušeli snad všechno, do cesty Lucka a stačila mi dvě společná sezení, aby mi vše došlo.. Je zajímavé, že odpovědi si nosíme vlastně v sobě 🙂 A někdy stačí jiný úhel pohledu, anebo právě vše pochopit...Všem bych od srdce přála, aby Vám Lucka dokázala pomoci, stejně jako mě.
Marcela DrobnáMateřská dovolená

Jak ThetaHealing® funguje?

ThetaHealing® je velmi rychlá a účinná technika, která využívá nízkých mozkových vln - théta. Tohoto stavu, lze dosáhnout ve velmi hluboké meditaci nebo ve spánku.

Zakladatelka ThetaHealing®  Viana Stibal přišla na to, že do tohoto stavu lze vědomě vstupovat a že tento stav umožňuje navázat spojení s tvořivou silou Univerza - Zdrojem. V napojení na tuto sílu mohou být realizovány změny a procesy léčení.

Jak mi může ThetaHealing® pomoci?

Věci, které se nám v životě stanou, se nám \"nedějí\",vytvořili  jsme je sami svými myšlenkami, přesvědčeními  v našem podvědomí a vzorci chování. Síla podvědomí je často podceňovaná, přitom naše podvědomí ovlivňuje 90% toho jak se nám v životě daří a co se nám v životě udává.

Naše vědomá mysl ovlivňuje pouze 10 %.  Svůj život můžeme velmi změnit tak, že změníme přesvědčení v našem podvědomí. A zde nastupuje ThetaHealing® jako technika, která umožňuje vstup do podvědomí a přepsání našich programů, které nejsou pro naše nejvyšší dobro a \"nainstalování\" nových, které nás budou podporovat ve zdraví, hojnosti a prosperitě.

Jak vypadá sezení ThetaHealing®?

Když příjdete ke mně na sezení ThetaHealing® nejdříve si popovídáme o tom co vás trápí. Potom vědomě vstoupím do stavu théta a s vašim souhlasem se napojím na váš energetický systém a intuitivními smysly zjistím příčinu vašeho problému a jakou změnu je potřeba provést k jeho vyléčení.

Při sezení budeme používat svalový test, který bude prověřovat, jaká negativní přesvědčení váš systém zadržuje a zpracovávat je a nahrazovat pozitivními.

Z vaší strany je potřeba jen být vědomě přítomný v procesu, otevřít se léčení a přivítání změn do vašeho života. Také je důležité být dobře hydratovaný. Pravděpodobně se během procesu také  dostanete do stavu théta.

Kolik sezeních budu potřebovat?

Počet sezeních je velmi individuální. Z mojí vlastní zkušenosti je metoda ThetaHealing® jednou z nejúčinějších a nejrychlejších dostupných metod na Zemi. Toto vám umožňuje zpracovat velké množstí věcí za poměrně krátkou dobu. Bude záležet na vás a na tom co a kolik budete chtít řešit.

Často klienti pociťují výrazné zlepšení a posuny již po 1 sezení. Avšak pokud máte kolem vašeho problému celý systém negativních přesvědčeních je potřeba delší a systematičtější práce.

Další reference

Lucie je extrémně milý,jemný a intuitivní léčitel. Má velmi jasné vize a je výjimečně dobrá v nalezení kořene problému. Během sezeních jsem obdivovala, jak dokáže pomocí zajímavých vhledů odkrýt očím neviditelné příčiny, které leží pod zjevnými problémy. Díky ní jsem překonala úzkosti, nejistotu, strachy v mých vztazích i profesním živote. Velmi doporučuji jeji sezení.
Magdaučitelka
Miluji pracovat s Lucií. Její otevřenost k Pravdě a schopnost poslouchat opravdu do hloubky je výjimečná a dělá z ní skvělého léčitele. Hned na prvním setkáním jsem si zamiloval její autencitu, vlídnost, soucit a srdečnost se kterou mě vedla skrz mé podvědomí aby odhalila kořeny mých problémů a nejhlubších strachů. Navíc je neuvěřitelně intuitivní a měla schopnost vycítit moudrost a lekce, v každém tématu na ktérém jsme pracovali.Pokud máte příležitost s ní pracovat, jedině vřele doporučuji!Povede vás přímo do vašeho srdce a nechá vás pocítit vlastní moudrost, aby se mohl uvolnit váš plný potenciál.
Kevin

Investice - výměna energie

60 min. 2000,- + DPH

90 min. 3000,- + DPH

 

Pro dotazy nebo objednání sezení pište na lucie@lucie-rimona.cz