Zhmotňování a hojnost

O čem je kurz

V technice ThetaHealing®, vnímáme koncept zhmotňování tak, že  je možné vytvořit něco do fyzické formy pomocí spojení  se Stvořitelem všeho, co jest.

Každý výrok, myšlenka a jednání se odráží v tom, co ve svém životě vidíme.

Každé rozhodnutí je učiněno na základě zrcadlového odrazu toho, co jsme se rozhodli vytvořit.

To, co si myslíme a říkáme, má přímý vliv na to, zda je naše zhmotňování pro náš prospěch, nebo újmu.

Pokud neustále říkáte, že jste chudí, budete. Pokud neustále říkáte a myslíte si, že jste finančně bohatí, budete. Je nesmírně důležité zůstat na pozitivní mysli.

Pravdou je, že si vytváříme vlastní realitu a je možné zhmotnit to nejlepší, co svět nabízí. Nejprve se ale musíte rozhodnout, co ve svém životě chcete. Máte sen prožít život, který chcete?

Mnozí mají sny, ale ne realitu navzdory mnohému hledání.

Tento kurz využívá úžasný dotazník, který vám pomůže najít mnoho překvapivých a hluboce skrytých bloků, které stojí mezi vámi a vašimi cíli.

Ukáže vám, jak hluboce kopat, abyste je vyčistili;  naučí vás o záměru a Božském načasování, následovaném tím, jak zajistit, aby vše ve vašem životě fungovalo pro vás.

Poté dostanete všechny pozitivní nové pocity, které potřebujete k zajištění hojnosti ve svém životě. Mnoho lidí se pokouší použít ThetaHealing® ke stažení úplného finančního úspěchu, aniž by nejprve provedli energetické testy, aby zjistili, co je může blokovat.

V některých případech se tito lidé rozruší, když nedosáhnou okamžitých výsledků. Na tomto semináři se naučíte, jak vyčistit tyto možné bloky, jak vytvořit plán, nastavit své záměry a jak pokračovat ve svých nápadech, abyste dosáhli svých úspěchů. Nejedná se o rychlý návod k rychlému zbohatnutí, ale spíše o univerzální nástroj objevování sebe sama, který umožňuje využít váš potenciál zbohatnout ve všech aspektech vašeho života.

Předpoklady

Basic DNA, Advanced DNA, Hlubší kopání

10 500,-

 

Začněte psát zde...

Termíny:

12.-13.3. Zhmotňování a Hojnost Praha