Rozdíl mezi thétou a Access Bars®

Včera jsem dostala velmi podnětný dotaz: „Jaký je rozdíl mezi thétou a metodou Access Bars®?

Inspiroval mě natolik, že jsem si říkala, že o tom napíši.

Z mého pohledu se obě metody hodně doplňují a skvěle můžou kráčet spolu a rozhodně se najdou prvky, které mají společné. V léčení ve stavu théta, jde o vědomé vstupování do této mozkové vlny, čímž jsme  se spojujeme s energií Stvoření.

Skrze tuto energii  pak můžeme udělat léčení na sobě, nebo na druhých, udělat změny, které v životě chceme. To co právě má théta a Bars® společné je to, že se dostáváme do mozkové vlny théta. Rozdíl je ten, že v thétě hledáte konkrétní odpovědi na konkrétní dotaz, nebo problém.

V Bars® je to více o bytí otázkou, spočinutí v otázce…např. Co je možné v mém životě vytvořit? Co je možné nechat jít? Jaké uzdravení se může objevit? Kolikrát ani nemusíme vědět, co se přesně uvolní, vždy se uvolní, to co je nachystané. Vznikne nám tak více prostoru pro vytvoření toho, co pro nás doopravdy funguje, jediné co musíme udělat, je si to následně pro sebe zvolit, rozhodnout se pro to….

Metoda Access Bars® byla nachanellována Gary Douglesem v roce 1990 a do té doby na Zemi neexistovala. Gary obdržel postup a 32 bodů na hlavě= Bars. Tyto body aktivujete jemným dotekem a týkají se různých témat z našeho každodenního života – radost, smutek, sexualita, léčení, fyzické tělo, peníze, kontrola, naděje a sny a další. Tímto dotekem je umožněno proudění léčivé energie skrze tělo a rozpouštění našich názorů, úsudků, omezeních na daná témata bodů, kterých se dotýkáme.

 

Takže ošetření Bars® krásně čistí hlavu a pomáhá s negativním myšlením, stejně tak stresem a uvolněním fyzického těla. Jsou známy případ, kdy se lidé díky Bars vyhnuli i chirurgickým zákrokům. Říká se, že po Bars® se v nejhorším případě budete cítit, jako po nejlepší masáži vašeho života, v nejlepším případě se vám změní celý život.

Gary říká, že metoda Access Bars® učí lidi přijímání. Jsme od malinka vedeni k tomu, že je správné dávat a sobecké, nebo divné přijímat. Pak se nám stává, že jsme najednou dospělý a vlastně nevíme, jak přijímat. Jak přijímat dobré věci do našeho života.  Vzpomeňte se, že když jste byli malí, nic nebyl problém, vše tu bylo pro vás a nic nebylo nemožné a kolik štěstí, jste v těchto chvílích pociťovali. Co je zajmavé a kde vidím souvislost je to, že děti do 7 roku tráví většinu času v mozkové vlnové délce théta.

Pokud po něčem v životě toužíte a nemáte to, je to proto, že nejste ochotni to přijmout – neumožňujete to. Celé univerzum, všichni a všechno jen čekají na to, aby nám mohli přispět, otázka je, jestli my to umožníme.

Všimla jsem si, že Bars® jsou natolik léčivé a účinné i z těchto důvodů: 60 až 90 min. je s vámi praktik v naprosté přítomnosti, bezpodmínečné lásce, bez posuzování a jemně se vás dotýká. Bezpodmínečná láska, dotek a přítomnost jsou léčivé již sami o sobě. Jeho přítomnost je tu naplno pro vás. V těchto 60-90min. je ukryto: „Ať již jsi ve svém životě zažil cokoli, nebo právě teď zažíváš cokoli, jsem tu pro tebe bez posuzování.“ Dávání Bars® je totiž hlavně prostorem, prostorem, kde je všechno možné.

Metoda Access Bars® je jedním z nástrojů Access Consciousness = přístupu do vědomí, kde popisují vědomí, jako to, kde vše existuje a nic není posuzováno. Tahle definice se mi moc líbí, protože otevírá nekonečné možnosti. Z vlastní zkušenosti mi příjde, že čím méně posuzujeme a více přijímáme o to šťastnější a spokojenější život vedeme. Pak jsou možné zázraky na Zemi.

S láskou napsala

Lucie

Lucie Rimona
Životem mě provází dar vnímat souvislosti mezi duchovními zákony a každodenním praktickým životem, díky tomu vedu lidi na cestě k nalezení a vyřešení příčiny jejich problémů, tak aby mohli žít život, po kterém touží. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.