Co je ještě možné? Láska a vize Access Bars

Dlouho jsem nenapsala žádný článek, tak jsem se to dnes rozhodla napravit. Někdy to tak bývá, že se toho v životě člověka děje tolik a vše najednou, že pak i vypadne ze svého rytmu a ze svých vášní, jako je třeba u mě psaní. Naštěstí vím, že toto období určitě skončí a budete se zase moc těšit na pravidelné příspěvky.

Dnes jsem se rozhodla s vámi sdílet svou lásku k metodě Access Bars. Bars jsem objevila ani ne před rokem, ale naprosto jsem této technice propadla a nepřestává překvapovat. Miluji ten prostor, kterým se sama stávám během sezení, ten prostor ve měa i prostor v druhém člověku a prostor mezi námi, ve kterém je umožněno léčení, aby se událo velmi přirozenou cestou.

Co miluji na Bars je to, že tento prostor je prostorem současného dávání a přijímání. S tímto máme většinou problém a u Bars se to děje naprosto přirozeně. Sama to vždy vnímám, jak když se zastaví čas a je prostor jen pro to být, být tím kým doopravdy jsme bez veškerého posuzování. V dnešní době je totiž velký důraz na „dělání“ místo na „bytí“. Přitom stav bytí je velmi léčivým už sám o sobě. Umožňuje proudu života skrze nás volně prostupovat.

Úžasné je, že se pak po ošetření zvedneme ze stolu a tyto kvality si odneseme do každodenního života. Sama jsem po ošetření Bars zažila týdny, kdy mě nic nemohlo rozházet, plynula jsem si, cítila příjemné bezčasí, nebo, že na vše je času dost. Mezi Bars totiž najdeme i bod pro prostor a čas. Čas totiž bývá velký faktor našeho stresu. Zde se nám můžou uvolnit naše limitace, doměnky a přesvědčení o tom, jak rychle je možné manifestovat naše sny a vše, co si přejeme.

Jedna s posledních pozic během sezení se týká manifestace samotné. Nejde ani tak o to co se nám má zhmotnit, ale o to jakým způsobem. Často si myslíme totiž, že zhmotnění je něco nedosažitelnéh, těžkého a složitého.  V našem podvědomí je zanesená i jedna zásadní limitace a to ta, že zhmotňování vyžaduje čas. Ve skutečnosti ale manifestaci umožňuje to, jako energií, prostorem a vědomím jsme.

Proto i jedna z mých nejoblíbenějších otázek poslední doby a ptám se jí několikrát denně na různá témata, je tato:

„Jakou energií, prostorem a časem může mé tělo a já být aby……?“

Schválně vyzkoušejte a ráda si přečtu vače zkučenosti ;).

Další, co mě uchvacuje, je neuvěřitelné pohodlí ve fyzickém těle. Sama netrpím na nemoci, ale poznám rozdíl, jak se cítím ve fyzickím těle po Bars a s jakým klidem v těle se mi pak usíná. Určitě jsem ale zaznamenala jednu velkou změnu ohledně fyzického těla od doby co si dopřávám sezení Bars. V dost dlouhém období jsem totiž měla pohyb a sport jako formu sebedestrukce a od určitého bodu cca 3-4 roky zpět mi tělo začalo dávat stopku.

Pokaždé když jsem si např. šla zaběhat, měla jsem v následujících dnech pocit rozlámání, ale ne takový ten příjemný ale jako náběh slabé chřipky. To moje tělo šlo do šoku, a bránilo se oproti dalšímu pohybu. Přitom tělo miluje pohyb! Jenže moje to mělo uloženo jako „nástroj mučení“. S tímto problémem jsem pracovala různými technikami, ale naplno odezněl až po Bars.

Zase opět cítím radost z pohybu a  pobytu ve svém fyzickém těle.

Za dobu, co praktikuji Access Bars, tak jsem již byla svědkem zázraků, kdy lidé přišli plní zmatku a otázek o životě a pak se zvedali ze stolu, s tím, že už přesně vědí, co chtějí od života a kudy dál jít. Měla jsem příležitost být svědkem odeznění úzkostí, strachu z lidí, nespavosti.

Zažila jsem, jak lidé byli schopni se postavit do své vlastní síly a opustit nevyhovující vztahy, jak začli znovu tvořit život podle svých představ a být kreativní, prostě jak si všichni bez rozdílu po Bars začali pro sebe volit více. Pro mě samotnou velikým přáním je, aby si moji klienti pro sebe začali volit více. Na to je krása pohledět a to hřeje u srdce.

S lehkostí, radostí a láskou

napsala

Lucie

Lucie Rimona
Životem mě provází dar vnímat souvislosti mezi duchovními zákony a každodenním praktickým životem, díky tomu vedu lidi na cestě k nalezení a vyřešení příčiny jejich problémů, tak aby mohli žít život, po kterém touží. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.