Akustické tělo, akustická vibrace a tvorba života

Věděli jste, že vaše tělo je akustickým nástrojem nekonečných možností? Že vaše tělo má schopnost být akustické, vibrovat v akustické vibraci a díky tomu můžete tvořit svůj život s daleko větší lehkostí a vytvořit přesně takový život, po kterém toužíte?

My jako nekonečná bytost jsme ve své přirozené podstatě akustickou vlnovou délkou, naší přirozeností je být akustickou vibrací a ladičkou nekonečných možností.

Naší volbou je i vyběr zkušenosti s fyzickým tělem. Když se nám věci nedaří, tak jak bychom si přáli a nežijeme život, po kterém toužíme je to tím, že fungujeme z omezenosti (které jsme uvěřili) svého fyzického těla a z omezeného prostoru „konečné“ bytosti.

Znáte to: „Moc si nedovouj.“ „Nevyskakuj si tady.“ „Tohle nemůžeš.“ „To nedokážeš. “ To je to, co tu slýcháme. To je to, co nás tato realita od malinka učí. My někde tuhle lež převezmeme a pak fungujeme z lží, soudů, limatací, místo prostoru nekonečných možností. Jako děti, víme jak fungovat z prostoru nekonečných možností a většinou o to postupně příjdeme.

Cítím velkou vděčnost, že jsem měla šanci potkat úžasnou Csillu a Rocca Wunderle a organizovat jim Speciální kurz Access Consciousness „Tvé akustické tělo“ v Praze a díky nim nahlédnout do tajů akustické vibrace.

Naštěstí jsme díky vymoženostem dnešní doby, měli příležitost jako předvoj tohoto kurzu pracovat s akustickou vibrací online.

Vy jako nekonečná bytost jste akustickou vlnovou délkou, ale naučíte se, že musíte svoji vibraci zhustit, abyste mohli žít v polaritě. Co kdybyste mohli nechat jít potřebu žít v polaritě? Csilla a Rocco Wunderle

Co se mi moc líbí na práci s akustickou vibrací je, že je velmi jemná, vede do přítomnosti se sebou samým i se svým okolím a je opravdu účinná. Zrostředkovává více vědomí a přijetí věcí tak jak jsou, bez soudů. Lidé často popisují obrovský klid, který se rozprostře v nich i do celého okolí.

Dopravdy umožňuje povědomí o tom, že vy jste ten opravdový tvůrce svého života a všeho. Skrze práci s akustickou vibrací, můžete změnit doopravdy každou situaci, symptomy i nemoci. Můžete změnit molekulární struktury a vrátit věcem jejich původní blueprint. Taktéž svému vlastnímu tělu. Při práci s akustickou vibrací i byla zaznamenána zázračná uzdravení.

Co přesně přinesla práce s akustickou vibrací mně:

  • Snížení bariér pro přijímání všeho přesně tak, jak je
  • Více „bytí“, místo „dělání“
  • Větší přijetí sebe sama
  • Uznání daru, kterým jsem pro svět
  • Okamžitou harmonizaci určitých vztahů
  • Přijetí situací, kde byla navázaná lítost na to co jsem udělala, nebo neudělala
  • Dosycení, čehokoli co mi chybělo
  • Rozšíření vědomí

Pokud s vámi akustická vibrace a práce s ní rezonuje, tak jako se mnou, jste srdečně zváni na 2,5 denní kurz v Praze 31.5.-2.6. Kurz je certifikovaný a stanete se praktikem akustické vibrace a pak budete moci pracovat pomocí akustické vibrace na sobě, přátelích, rodině a i na klientech.

S láskou napsala

Lucie Rimona

Lucie Rimona
Životem mě provází dar vnímat souvislosti mezi duchovními zákony a každodenním praktickým životem, díky tomu vedu lidi na cestě k nalezení a vyřešení příčiny jejich problémů, tak aby mohli žít život, po kterém touží. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.