Access Bars a 3 příběhy lásky

Jestli něco může změnit náš život, tak to jsou Access Bars a naše volby, jak říká zakladatel Accessu Gary Dougles. A je tomu tak. Bars mě o tom přesvědčují každodenně v mém vlastním životě a i v životech mých klientů.

Metodou Access Bars se zabývám rok a pár měsíců k tomu, takže za tu dobu se mi podařilo „nasbírat“ několik Access Bars příběhů. Dnes s vámi budu sdílet příběhy tří žen, kterým Bars otočily vztahové záležitosti o 180°.

Dostala jsem od nich svolení anonymně sdílet jejich příběhy. Jsem neskonale za to vděčná a i tímto jim děkuji za projevení důvěry a možnost sdílet, jakým darem Bars jsou.

Příběh číslo 1

Žena č.1 velmi krásná a velmi úspěšná, dorazila ke mě na sezení Access Bars ve chvíli, kdy zvažovala užívání antidepresiv. Při prvním sezení se ani nesvěřila s podrobnostmi, jen s tím, že je toho na ni moc, a že má náročnou práci, které hodně dává.

Když po měsíci přišla znova, už sdílela více. Hned po Bars ji došlo, že se má rozvést. Dlouho jsem neviděla někoho tak stát ve své vlastní síle, jako ženu č.1 . Svěřila se mi, že manžel ji za dobu manželství úplně zbavil její  síly. Přebral veškerá rozhodnutí ohledně financí a i dalšího na sebe.  A ona i přes to, že řídí velmi úspěšnou firmu, se začala cítit méněcenně a na nic.

Začala vyprávět, jak si hned po prvním sezení začala svoji sílu brát zpět, i přístup k financím. Při druhém sezení měla již sehnané vlastní bydlení a pokročila v záležitosti rozvodu. I se svěřila s více zákoutími jejího manželství a tím, že hned po svadbě manželovi přišla na něvěru.

Několik let si něvěděla s celou situací rady. Úplně mi přišlo jako zázrak, že stačilo jen jedno sezení Bars a nejen, že měla jasno, co přesně chce, ale  i s jakou rychlostí to převedla do reality a zhmotnila.

Žena č.1 mi přišla krásná už když přišla poprvé, ale i za pár měsíců zhubla a i tvář se ji proměnila ještě v krásnější.

Proces Access Bars nás osvobuzuje a přivádí více do naší síly. Pak i naše vnitřní krása, může začít prostupovat navenek.

Příběh číslo 2

Žena č.2 přišla ke mně přímo na kurz Access Bars. Přišla s tím, že nemůže vystát svého přítele, a že po kurzu s tím vztahem musí být konec, jinak to prý nejde. Již nějaký čas se snažila o rozchod, ale přítel pořád nechtěl opustit byt, ve kterém spolu bydleli.

Nejvíce ji rozčilovalo, že ona  je na duchovní cestě, žije ve vysokých vibracích a její přítel je pořád v hmotě. A třeba i to, že ještě stále jí maso, když ona přešla na vegetariánskou stravu, jí vyvádělo z rovnováhy.

Po kurzu ještě cítila, že by ráda příteli dala ošetření Bars. Cítila, že to je ještě to, co mu má předat, pak, že může jít dál. A i to tak udělala.  Její přítel se po ošetření najednou nezvykle ztišil a dva dny chodil kolem zaraženej. A třetí den říká: „Měla jsi pravdu, zbytečně bychom si tu ubližovali, tak já se tedy odstěhuji.“

Mezitím žena č. 2 odjela na dovolenou. Co mi potom začala vyprávět, mě dojímalo až k slzám.

Úplně ten stejný člověk ji začal psát, když byla na dovolené, ale úplně jiným způsobem než doposavaď.

Byl to způsob, který se nedal přehlídnout, jeho slova se nedalaneslyšet. Nedalo se přehlédnout, že to je opravdová LÁSKA. A tato žena č.2 na to nemohla nereagovat.

Určitě zde zafungovalo to, že ošetření Bars dostali oba partneři, během krátkého časového období a oba to více přivedlo do pravdy.

Žena č. 2 si uvědomila, že její partner ji doopravdy miluje a ona miluje jeho. A to vše, co jí vadilo byl výplod její hlavy a jejího ega. Přišla na to, že pravda je taková, že se doopravdy milují, i když jsou mezi nimi rozdíly.

A tak jejich příběh v radosti a spokojenosti pokračuje dál a je jen na nich, jak dál bude vypadat a vyvíjet se. Doufám, že to bude v radosti, lehkosti a lásce ;).

Příběh číslo 3

U ženy číslo 3 byl proces dlouhodobější, ale také přinesl výsledky. Muselo totiž u ní dojít k hlubší transformaci vnitřního světa a k opravdové změně došlo až po více sezeních, která proběhla skoro během jednoho roku. Žena č.3 byla jedním z mých prvních klientů.

Žena č.3 měla vždy dlouholeté na první pohled hezké vztahy. Měla však problém s tím, že si přitahovala do vztahů muže, kteří ji chtěli vlastnit, kontrolovali ji a i různými „nenápadnými“ způsoby ovládali.

Tohle se vše vždy i odráželo do jejího milostného života. Roky si nedokázala intimní život užít a naplno jej prožívat, protože se nemohla v takovéhle energii uvolnit. Téma se kterým přišla, byla nespokojenost ve vztahu a otevření se prožívání ohledně sexuality.

Po třech ošetřeních pomocí Bars opustila svůj dlouholetý vztah založený na tomto principu a rozhodla se, že příště to už bude jinak, a že tuhle transformaci vezme z gruntu od podlahy. Tak začala ke mně chodit na Bars s určitou pravidelností.

Naštěstí jsme vždy mezi sebou měly atmosféru důvěry a žena č. 3 byla velmi sdílná, proto vám dnes o tom můžu také takto psát.

Postupně popisovala, jak se cítí ve svém fyzickém těle lépe a lépe. Stále si ale po opuštění posledního vztahu  nedokázala představit, že by začala vztah jiný, natož, že by se s někým intimně sblížila. Prostě už toho měla dost a bála se, že by si přitáhla opět to samé.

Avšak po několika dalších měsících přišla žena č.3 s tím, že zase opět sama v sobě bez jakéhokoli vnějšího podnětu začíná cítit sexuální energii. I popisovala, že začala tuto energii vnímat jako posvátnou a uvědomovat si její hloubku a její podstatu – naší životní energii.

Postupně si také začala více vážit svého fyzického těla. K tomu všemu si celkově  začala více užívat života.

Sama jsem si všimla, že Bars má moc probouzet naší sílu kundalini, tak jsem věděla o čem přesně mluví, když toto popisovala.

A pak to jednoho dne, skoro po roce co jsme s ženou č.3 začaly pracovat, přišlo. Žena č. 3  potkala muže a byl to ON.

Nevyprávěla mi detaily. Jen to, že s daným mužem se i intimně sblížili, že nic krásnějšího během  svých 40 let  života nezažila. Poprvé cítila respekt, úctu, opatrnost a posvátný prostor mezi mužem a ženou. Také se svěřila, že poprvé ve svém životě se odevzdala muži. Také ženě č.3 držím palce ať vše pokračuje ve vzájemném, respektu a úctě a s lehkostí.

Všechny 3 příběhy jsou pro mě velmi dojemné a dotýkají se mě hluboku v mé duši. Asi proto, že se opravdu staly,jsou o pravdě a lásce a mohli by být příběhem, ktérékoli z nás. Jsem moc vděčná, že tyto příběhy a i životy těchto žen se mohli skrze Bars dotknout mého života a i díky tomuto článku se dotákají vás.

Co miluji na  Bars je to, že se stáváme víc tím, kým doopravdy máme být. Žijeme více v pravdě. Potom ani nemůžeme zůstat ve vztazích, které pro nás nejsou pravdivé. A naopak jsme ve vztazích, které pro nás pravdivé jsou.

S láskou pro vás sdílela

Lucie

Lucie Rimona
Životem mě provází dar vnímat souvislosti mezi duchovními zákony a každodenním praktickým životem, díky tomu vedu lidi na cestě k nalezení a vyřešení příčiny jejich problémů, tak aby mohli žít život, po kterém touží. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.